• Rok szkolny 2020/2021

• Finał akcji „Flaga”

Kochani!

Z okazji Święta 3 Maja poprosiłam Was, abyście wywiesili naszą piękną biało- czerwoną flagę!

Muszę przyznać, że akcja ta spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem- wprost zalaliście mnie swoimi zdjęciami!
          I o to właśnie chodziło! Szczecin miał się zabielić i zaczerwienić!

Wybaczcie, nie sposób wstawić tu wszystkich zdjęć, wybrałam tylko niektóre!

Wszystkim Wam bardzo dziękuję! Jesteście wspaniali!

P.S. Podobna akcja ruszy na 11 Listopada!

Finał akcji „Dzień Ziemi”

Kochani!

Akcja Dzień Ziemi już za nami!

Prosiłam Was żebyście posprzątali choć niewielki kawałek naszej planety i pochwalili się Waszymi zbiorami! Prosiłam również żebyście potraktowali te odpadki nie jako śmieci,
          ale jako cenne surowce i dali im drugą szansę!

Wasze zaangażowanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania!

Spójrzcie sami!

Wszyscy uczniowie, którzy włączyli się w akcję sprzątania Ziemi otrzymali imienne podziękowania i tytuł przyjaciela Ziemi.
          Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję w imieniu swoim i naszej Ziemi.

Mam nadzieję, że już w przyszłym roku posprzątamy już razem.

Opiekun SU,
          Eliza Błażewicz

Finał akcji „Wiosna na talerzu – moje zdrowe śniadanie!”

Kochani!

Miło mi poinformować, że wyróżnienie w akcji
          „Wiosna na talerzu – moje zdrowe śniadanie!”
          otrzymała Joanna Bijas z klasy 4b

Oto pyszne, zdrowe, wiosenne śniadanie!

Gratuluję!

Przewodnicząca SU,

Kochani!

Wieje, zimno? Skoro nie ma jeszcze wiosny…  to ją sobie namalujmy!
          Nie na kartce ani na płótnie! Na talerzu!

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów do zabawy:
          „Wiosna na talerzu – moje zdrowe śniadanie!”

O co chodzi?

1. Przygotuj przepyszne, zdrowe śniadanie, pełne kolorowych warzyw i owoców!
          2. Baw się! Namaluj z nich wiosnę! Niech to będą drzewka, zajączki i co tylko chcesz!
          3. Zrób zdjęcie swojej pracy i prześlij je do 26.03.2021 r. na adres: samorząd.sp54@gmail.com

Najpiękniejsze prace zostaną wyróżnione i zamieszczone na naszej stronie internetowej.
          Nagroda- pyszne śniadanie i Twoje zdrowie!

Pogaduchy do poduchy!

Niedługo planowane są kolejne spotkania! Serdecznie zapraszamy!

Pogaduchy z Belfrem!

Wczoraj w naszej szkole, dzięki platformie Classroom, odbyły się pierwsze Pogaduchy z Belfrem – spotkanie naszych Nauczycieli z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. Tematem spotkania było: „Nauczanie zdalne okiem Belfra i Uczniaka” – na spotkaniu tym zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, wyrazili swoje zdanie na temat nauczania zdalnego, a także wskazali problemy z jakimi muszą się codziennie mierzyć. Udało nam się wypracować dużo wniosków do dalszej pracy, które powinny nam wszystkim pomóc.

Spotkanie to miało na celu uświadomienie uczniom, że są dla nas, Nauczycieli, ważni, że liczymy się z ich zdaniem i jesteśmy świadomi trudów jakie wiążę się z nauczaniem zdalnym.

Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, co więcej - zarówno uczniowie, jak i Nauczyciele wyrazili chęć i potrzebę kolejnego spotkania.