Środa 28.06.2017

Galerie zdjęć

• Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako ten, o którym można powiedzieć, że był dobry. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

• W tym roku po raz kolejny Dzień Dziecka obchodziliśmy bardzo uroczyście. Na początku uczniowie uczestniczyli w zawodach sportowych, które były rozgrzewką przed najważniejszym wydarzenie, czyli udziałem w paradzie – Orszaku Króla Maciusia. Cała okolica usłyszała hasła o prawach dziecka i Januszu Korczaku skandowane bardzo głośno przez dzieci w kolorowych przebraniach.

• Od kwietnia zmagamy się z zadaniami w Turnieju Teatralnym „Pleciugomaniacy”. Pierwszy etap mamy za sobą, zadania do drugiego etapu wykonane, nocowanie w Teatrze Lalek zaliczone.
  • INFORMUJEMY, ŻE OD 01 -  30.06.2017 r. BĘDĄ PRZYJMOWANE DEKLARACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA PRZEZ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY Z OBIADÓW WYDAWANYCH PRZEZ KUCHNIĘ SZKOLNĄ.

ZGŁOSZENIA DOTYCZĄ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018.

• Po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów i ich rodziców, którzy mogli się przekonać,  że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Goście nie mogli narzekać na brak atrakcji.

• W roku szkolnym 2017/2018 będą w klasach czwartych utworzone dwa oddziały sportowe o profilu:

• piłka nożna dziewcząt i piłka koszykowa chłopców
    • lekka atletyka i szermierka

Warunki konieczne dla kandydatów:

• Ruszyła rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Zapraszamy do zapisu dzieci w wieku 3 i 4 lat.

• 25 kwietnia ruszyła rekrutacja do klas I ogólnodostępnych oraz integracyjnych. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami.

• SZANOWNI RODZICE,

25 kwietnia 2017 r. rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin, na rok szkolny 2017/2018.

• Rozejrzyj się wokół i weź udział w konkursie „MATEMTYKA W ŻYCIU CODZIENNYM, W NIECODZIENNYM WYDANIU”.
  • 11 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się IX Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne igraszki 2017". W tegorocznej edycji gościliśmy 24 uczestników z ośmiu szkół podstawowych.
  • W związku ze zmianami organizacyjnymi wynikającymi z późniejszej rekrutacji uczniów do klas I, nabór dzieci do świetlicy szkolnej zostaje wydłużony do 28 kwietnia 2017 roku.

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Ogólnoszkolnym Konkursie pod nazwą „MATEMATYCZNE IGRASZKI” dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich szkół podstawowych.
    Finał konkursu 11 kwietnia 2017 r. o godzinie 13.00 w SP 54 w sali 103 i trwać będzie ok. 2 godzin. Szczegółowy regulamin w załączeniu.