Wtorek 20.02.2018

Galerie zdjęć

ZAPRASZAMY 15 MARCA 2018 R. NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 54

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

  Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY  SZKOŁY,

  który odbędzie się 15 marca 2018 r., w godz. 17.00 - 19.00.

  W programie przewidziano spotkanie z Dyrektorem szkoły oraz nauczycielami. Dzieci natomiast będą mogły skorzystać z ciekawych zajęć edukacyjnych.

                  

   

 • Samorząd Uczniowski ogłasza

  dzień  8 marca 2018 r.   

  SZKOLNYM DNIEM W SPÓDNICY.

 • "Kiedy moja babcia dostała zapalenia stawów, nie mogła się więcej schylać i malować paznokci u nóg. Mój dziadek robił to dla niej przez cały czas, nawet kiedy sam dostał zapalenia stawów. To jest miłość."

  Każdy słowo „Miłość” rozumie inaczej, a grupa Krasnali 14 lutego mówiła swoją definicję miłości.

 • II Miejsce na podium - Aleksandra Banasiak z grupy OB

  GRATULUJEMY!

 • 14 lutego 2018 roku, dla naszych bystrych pierwszoklasistów, panowie z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej - Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w Szczecinie przeprowadzili prelekcję zatytułowaną „My zasady higieny znamy i o nasze ciało dbamy”.

 • 7 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Tego dnia dzieci z grup Sów i Bystrzaków dowiedziały się co to jest internet oraz jakie zagrożenia wiążą się z niewłaściwym korzystaniem z komputera i internetu.

 • „Taki mały, taki duży, może PĄCZKI JEŚĆ” :)

 • 1 i 2 lutego 2018 roku grupa Smerfów i Krasnali miała swój pierwszy występ dla najbliższych osób, czyli Babci i Dziadka z okazji ich Święta.

 • Decyzją Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, na podstawie zdiagnozowanych potrzeb rodziców oraz w związku ze zmianami dotyczącymi organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wynikającymi z przepisów rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących w szczególności: warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym, zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci, indywidualnego nauczania dzieci i młodzieży
  począwszy od 5 lutego 2018 r. wizytatorzy zajmujący się ww. problemami w Kuratorium Oświaty w Szczecinie  będą pełnić dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 15.30 -  17.00.  Będziecie Państwo mogli zasięgnąć informacji, skorzystać z porady, omówić problem swojego dziecka. Poniżej podajemy dane do kontaktu:
  Hanna Markowska – tel. 91 44 27 542
  Monika Piątkowska – tel. 91 44 27 563
  oraz osobiście w Kuratorium Oświaty, ul. Wały Chrobrego 4, parter, pok. nr 10

 • 12.02.2018

  8 lutego 2018 roku, uczniowie klasy IA mieli niewątpliwy zaszczyt zostać pełnoprawnymi użytkownikami biblioteki szkolnej poprzez wzięcie udziału w uroczystym „Pasowaniu na Czytelnika”.

 • Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 29 stycznia 2018 r. Już od rana Panie witały w naszym przedszkolu małe księżniczki, piratów, strażaków czy smoki.

 • 03.02.2018

  Dnia pierwszego lutego 2018 roku w klasie IA odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci miały za zadanie wykonać zimowe drzewko okryte śniegiem.

   

Przydatne linki

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka
  ul. Generała Ludomiła Rayskiego 9
  70-426 Szczecin
 • Sekretariat: 91 434 5004