Czwartek 14.12.2017

Galerie zdjęć

• 12 grudnia 2017 r., uczniowie klasy 3 d i 3 e odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Zawieźli dostarczone przez społeczność szkolną prezenty dla zwierząt. Głównie była to karma.

Dziękujemy wszystkim za dostarczone dary dla zwierząt.

• 14 grudnia 2017 r.,  w godzinach 17.00 - 18.00 - odbywać się będą konsultacje dla Rodziców.

14 grudnia 2017 r. , od godziny 8.00 - będzie również otwarty SZKOLNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

• 11.12.2017

6 XII, w dzień imienin Mikołaja, dzieci  miały miłą niespodziankę. Zaraz po wejściu do klasy zauważyły 4 pudełka w gwiazdki. Każde z nich miało swój numer i nikt nie wiedział, co w nich może być. Już, już miały zamiar poprosić  o ich zdjęcie z szaf, gdy Lila i Michał zauważyli list przypięty do tablicy.

• 11.12.2017

7 grudnia klasa 4d wraz z wychowawczynią wybrała się na mikołajkowe warsztaty pod tytułem „Baw się i buduj”.

• 11.12.2017

„Znowu minął rok, kolędników słychać śpiew” i 08grudnia 2017 roku ponownie na szkolnym Konkursie Kolęd spotkali się uczniowie klas 4-6. Zaprezentowało się 12 wykonawców. Usłyszeliśmy  utwory solowe i duety. Mieliśmy okazję do usłyszenia kolęd śpiewanych nie tylko po polsku, ale i w języku ukraińskim. Prezentacje oceniały pani Anna Zdobylak i pani Moniaka Herda.
    Szkolny_Konkurs_Koled_2017_-_klasy_IV-VI.doc

• 10.12.2017

Serdecznie zapraszam uczniów klas IV, V, VI, VII do wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z HISTORII „OLIMPUS” – sesja zimowa, która odbędzie się 11 stycznia 2017 roku (czwartek)  o godzinie 13.45 w sali 206. Zgłoszenia wraz z wpłatą 9 zł. przyjmują nauczyciele historii (sala 206) do dnia 13 grudnia 2017 roku (środa).

• Zapraszam uczniów z klas niemieckojęzycznych do udziału w konkursie.  Pracę można wykoć dowolną techniką i w dowolnym formacie. Na kartce powinien być umieszczony napis w języku niemieckim, np.: Fröhliche Weihnachten (który oznacza „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”).
  • 19 października 2017 roku odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Historyczny MULTITEST 2017. Poniżej zamieszczamy wyniki oraz nagrody przyznane przez organizatora.
  • JĘZYK NIEMIECKI - KONKURS DLA KLAS I. Przedstawiamy wyniki konkursu dla klas pierwszych pt. „Moja ulubiona postać z książki do nauki języka niemieckiego”, który odbył się w listopadzie 2017 r. w ramach szkolnych obchodów Dnia Języków Obcych.
  • Podczas kolejnego, cyklicznego spotkania w Bibliotece Szkolnej dzieci z grupy 0A wysłuchały baśni pt. ,,Dziewczynka z zapałkami”. Potem odbyła się pogadanka na temat empatii i pomocy drugiej osobie.

• 8 grudnia Smerfy, Krasnale, Sowy i Bystrzaki spotkały się ze św. Mikołajem i jego pomocnikami – Elfusiem i Mikołajką.

•   WYKAZ PÓŁKOLONII ORGANIZOWANYCH W RAMACH „FERII ZIMOWYCH 2018” W SZCZECINIE

Wykaz_organizowanych_polkolonii_w_ramach_ferii_zimowych_2018.pdf

• 4 grudnia gościliśmy w naszej grupie pana Józefa Zawadzkiego – górnika z Głogowa. Podczas spotkania Bystrzaki miały okazję usłyszeć o codziennej, bardzo niebezpiecznej pracy górnika oraz o wykorzystywanym pod ziemią sprzęcie.