WYNIKI IX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "MATEMATYCZNE IGRASZKI 2017"

11 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się IX Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne igraszki 2017". W tegorocznej edycji gościliśmy 24 uczestników z ośmiu szkół podstawowych.

Wiosną każdego roku odbywa się w naszej szkole kolejna edycja Międzyszkolnego konkursu dla klas 1 – 3 „Matematyczne igraszki”. 11 kwietnia 2017 roku – we wtorek – była to już IX edycja tego konkursu i podczas niej gościliśmy przedstawicieli 8. szczecińskich szkół podstawowych. Łącznie w konkursie wzięło udział 24. uczestników, którzy rozwiązując zadania rywalizowali o tytuły Mistrzów Matematyki klasy I, II i III oraz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 54 w Szczecinie. Uczestnicy sprawnie poradzili sobie z zadaniami matematycznymi, po których mogli oddać się relaksowi – rozgrywkom w różne gry edukacyjne oraz swobodnym zajęciom plastycznym. Po tym czasie nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu.

Najlepszy prezent naszej szkole, nauczycielom i rodzicom zrobiła uczennica klasy 1A – MARYSIA ZIETZ, która zdobyła I miejsce i tytuł Mistrza Matematyki klas pierwszych.

Serdecznie gratulujemy Marysi i jej Rodzicom pięknego sukcesu i życzymy wielu osiągnięć w innych zmaganiach.

M. Gerula
M. Herda
A. Zdobylak

Oto wyniki wszystkich uczestników:

Wyniki_finalu_2017.pdf