Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 29 stycznia 2018 r. Już od rana Panie witały w naszym przedszkolu małe księżniczki, piratów, strażaków czy smoki.

Na przygotowanej specjalnie na ten dzień sali, dzieci miały swój wielki bal. Odbyły się tańce i wspólne zabawy, prowadzone przez Pana Skrzata. Dzieci miały możliwość udokumentowania tego wspaniałego balu, poprzez zdjęcia grupowe i indywidualne, które robił pan fotograf. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy bardzo organizatorom, a także rodzicom za przygotowanie atrakcyjnych strojów balowych dla dzieci.