• 5 stycznia 2018 r., odbył się konkurs - MATEMATYCZNE IGRASZKI. Trzy pierwsze osoby będą reprezentować szkołę w konkursie międzyszkolnym.

I miejsce - Bartek Buchwał (3 d)
    II miejsce - Aurelia Więcławska (3 d)
    III miejsce - Cyprian Smektała (3 a)

Pozostali uczestnicy:
    Julia Hanc (3 e), Piotr Kuczyński (3 d) Franek Wroński (3 b), Marcel Impert (3 e), Maja Kunicka (3 d), Oliwia Gil, Radosław Byczko (3 a),  (3 b). Jakub Rembas (3 d), Nikodem Fiedorowicz (3 a), Paulina Gembska (3 b), Lena Kulossa (3 b), Dawid Mikołajczyk (3 e), Martyna Januszewska ( 3e), Claudia Małolepsza (3b),  Wojciech Hilko (3 e), Kornelia  Karczmarska (3a).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

07.01.2018 00:15 | więcej »

I miejsce – Oliwia Powidzka kl. 4a,

Dawid Mikołajczyk kl. 3e

II miejsce – Dawid Drzewiecki kl. 4a

III miejsce – Adam Paterak – Cieślik kl. 5c

Wyróżnienie – Oskar Kazubski kl. 4e,

Maksymilian Matysiak kl. 3a,

Karol Olesiński kl. 6a,

Vanesa Olstowski kl. 3b

Wyróżnienie w kategorii stroik świąteczny –

Nikola Ćwiklińska kl. 5c,

Dominik Jakóbczyk kl. 4e

Gratulujemy!

Komisja:

przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego

przedstawiciel Grona Pedagogicznego

05.01.2018 03:54 | więcej »
  • „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku niemieckim”
    dla uczniów klas I-III
    Wszystkie prace wykonane zostały z niezwykłą pomysłowością i starannością. Jury urzekła zwłaszcza pomysłowość i oryginalność  kartek bożonarodzeniowych. Cieszyły życzenia napisane w języku niemieckim.  Każdy chciałby taką kartkę otrzymać.
    23.12.2017 13:11 | więcej »
  • 7 grudnia 2017 roku odbył się dla klas I-III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział 21 uczestników z klas: Ia, Ib, IIa, IIIa, i IIIe.

20.12.2017 21:28 | więcej »
  • W grudniu uczniowie klas I – III wykonywali i przynosili prace przestrzenne – Anioły na konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Szczecinie.
    W naszych szkolnych eliminacjach wyróżniono następujące prace uczniów:
    I miejsce:
    Julia Wilczyńska kl. III E
    Patrycja Szumigała kl. III D

19.12.2017 21:12 | więcej »
  • Zapraszam uczniów z klas niemieckojęzycznych do udziału w konkursie.  Pracę można wykoć dowolną techniką i w dowolnym formacie. Na kartce powinien być umieszczony napis w języku niemieckim, np.:  Fröhliche Weihnachten (który oznacza „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”).
    10.12.2017 23:37 | więcej »
  • JĘZYK NIEMIECKI - KONKURS DLA KLAS I
    pt. „Moja ulubiona postać z książki do nauki języka niemieckiego”.
    Przedstawiamy wyniki konkursu dla klas pierwszych pt. „Moja ulubiona postać z książki do nauki języka niemieckiego”, który odbył się w listopadzie 2017 r. w ramach szkolnych obchodów Dnia Języków Obcych.
    10.12.2017 22:42 | więcej »
  • W ostatnim tygodniu listopada uczniowie klas I – III składali prace na konkurs plastyczny „Moje ulubione miejsce w Szczecinie”. Konkurs zorganizowała Żegluga Szczecińska.
    Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu w Szczecinie i docenienie walorów rekreacyjnych miasta. Zadaniem - wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką, na której autor lub autorka zaprezentują swoje ulubione miejsce w naszym mieście. Mogły to być zarówno plac zabaw, park czy pobliskie podwórko, jak i budynek przepięknej Filharmonii czy Wały Chrobrego.
    10.12.2017 22:38 | więcej »
  • W pierwszych dniach grudnia, został zakończony etap szkolny, konkursu pn. „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” zaadresowany do klas I-III. Kartki, które zostały wykonane były bardzo kolorowe, ciekawe, pomysłowe, a co najważniejsze wykonane samodzielnie. Trudno było zdecydować, które z prac zakwalifikować do etapu międzyszkolnego. Podjęcie decyzji sprawiło komisji nie lada problem. Bardzo dziękujemy klasom za udział, wychowawcom za pomoc i wsparcie.
    12.12.2017 19:47 | więcej »
  • 30 listopada 2017 r. uczniowie z klas drugich i trzecich wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł przyrodniczy”.

03.12.2017 18:59 | więcej »
  • W listopadzie uczniowie klas I – III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pod nazwą „Piękna nasza Polska cała”. Podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu zbiegło się w czasie z obchodami Święta Niepodległości.
    03.12.2017 18:49 | więcej »
  • Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają klasy 1-7  do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest zdobycie informacji na temat tego, w co bawili się nasi rodzice oraz dziadkowie.

22.10.2017 21:53 | więcej »
  • Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają uczniów wraz z rodzicami lub innymi przedstawicielami rodziny (np. babcia, dziadek) do wzięcia udziału w konkursie na jesienny stroik.
    22.10.2017 20:46 | więcej »