• Wybuchy wulkanow i inne czary czyli "Chemia od kuchni" - warsztaty chemiczne goscinnie w naszej grupie. Zorganizowane przez rodzicow najmlodszych grup.
    Dziękujemy i jednocześnie zachęcamy NASZYCH Rodziców do dzielenia sie z nami swoimi pasjami i zawodami.
    Zapraszamy do galerii zdjęć;

24.09.2018 13:17 | więcej »
  • W dniu 18 września dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję oglądać przedstawienie muzyczno- teatralne pt."Elektrołap. Instrumenty z prądem". Przedszkolaki mogły doświadczyć "czarów", dzięki którym zegarek elektroniczny działał, po podłączeniu do..... ziemniaka :-) To było fascynujące wydarzenie a jednocześnie pierwsze z dziesięciu przedstawień, które dzieci obejrzą w tym roku szkolnym.
    WYCHOWAWCZYNIE
    24.09.2018 13:18 | więcej »
  • Wiek przedszkolny to czas, kiedy należy zacząć wdrażać dziecko do dbałości o bezpieczeństwo własne i innych poprzez uświadamianie mu skutków wielu niebezpiecznych i ryzykownych zachowań w domu, przedszkolu, na ulicy, w kontaktach z ludźmi i zwierzętami. Dzieci z grupy "Elfy" przypomniały zasady bezpiecznego zachowania się na i przy drodze oraz omówiliśmy bezpieczny sposób przechodzenia przez jezdnię.
    Podsumowaniem tematu, była praca plastyczna,
    "Sygnalizator" - ach ileż radości było przy wydzierance. ;-)

WYCHOWAWCZYNIE

24.09.2018 13:19 | więcej »
  • Zerówkowicze z grupy 0"B" przez cały rok wspólnie będą obchodzić swoje urodzinki :-)
    We wrześniu i każdego kolejnego miesiąca, każdy solenizant/ka usłyszą radosne i szczere "STO LAT", a koleżanki i koledzy wykonają laurki, które w formie książeczki, zostaną wręczone solenizantowi.
    Jest to duże przeżycie dla każdego dziecka!

WYCHOWAWCZYNIE

24.09.2018 13:19 | więcej »
  • „Każdy przedszkolak dobrze wie,
    że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
    od najmłodszego, aż po starszaka,
    wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. "Elfy" z grupy 0"B" świętowanie rozpoczęły z samego rana od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przyczyniły się później do wspaniałej zabawy.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na końcu zabrały do domu. Radość i śmiech tego dnia towarzyszyły wszystkim.

WYCHOWAWCZYNIE
    24.09.2018 13:20 | więcej »
  • Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów Prawnych na spotkanie dotyczące organizacji pracy z dziećmi z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego w Szkole Podstawowej nr 54. Spotkanie organizowane jest dla chętnych Rodziców/Opiekunów Prawnych,
    które odbędzie się

20 września 2018 roku o godzinie 16.30 w stołówce szkolnej.

16.09.2018 23:49 | więcej »
  • Dnia 20 września 2018 r. o godzinie 18.30

w stołówce szkolnej

odbędzie się spotkanie wszystkich przedstawicieli klasowych Rad Rodziców. Z uwagi na konieczność podjęcia ważnych decyzji - obecność obowiązkowa.

16.09.2018 22:21 | więcej »