• Wiosną każdego roku uczniowie klas I – III aktywnie włączają się w akcję „Bratek dla Maciusia” – w tym roku zgromadzili 81 sadzonek. Akcję tę organizują panie: Agnieszka Żeglińska oraz Wiesława Kalinowska. Uczniowie w  swoich klasach gromadzą sadzonki tych barwnych i jakże uroczych kwiatów, aby potem wspólnie ze starszymi kolegami zasadzić je przed naszą szkołą i pięknie ukwiecić murek w pobliżu pomnika Króla Maciusia I. Akcja „Bratek dla Maciusia” licznie angażuje również rodziców dzieci, gdyż to oni są jej sponsorami i szukają promocji w wielu sklepach, aby jak najwięcej sadzonek zgromadzić w szkole. Bardzo dziękujemy wszystkim za włączanie się do działań na rzecz przyrody i środowiska.
    MSU i wychowawczynie klas I - III
    29.04.2018 19:02 | więcej »

29.04.2018 18:56 | więcej »
  • Tego dnia uczniowie klas I – III stanęli na wysokości zadania. Kilku chłopców pofarbowało włosy i postawiło je na żel. Natomiast  dziewczynki zrobiły sobie wymyślne fryzury. W swoje włosy wplotły kwiaty, barwne motyle, kolorowe wstążki. Wszyscy wyglądali przezabawnie! To było istne szaleństwo.

W podobny sposób możemy witać wiosnę każdego roku !
    08.04.2018 17:31 | więcej »
  • Wraz z nadejściem cieplejszych i słonecznych dni kolorowo i wesoło zrobiło się na szkolnych korytarzach przy klasach I – III. Duże tablice przy salach lekcyjnych zachęcają wszystkich do oglądania. Widać na nich piękne prace naszych uczniów, które wykonane są różnymi technikami. Każda z tablic jest wyjątkowa i do tego systematycznie zmieniana, gdyż kolejne uczniowskie artystyczne dzieła aż proszą o wyeksponowanie ich ku uciesze wszystkich oglądających .
    08.04.2018 17:22 | więcej »
  • Dzień Kobiet w klasach młodszych łączy się każdego roku z tradycyjnymi w naszej szkole działaniami. Chłopcy ubierają się wówczas bardzo elegancko – przychodzą „w krawatach lub w muchach”, a dziewczynki w spódnicach lub sukienkach. W niezwykłym nastroju chłopcy z każdej klasy w tym dniu dokonują wyboru Super Dziewczyny. Wybranka zostaje obdarowana dyplomem, zbiera gratulacje i brawa od wszystkich, jest szczególnie wyróżniona. Ale również tego dnia świętują wszystkie dziewczynki, dziewczyny i kobiety.  Chłopcy natomiast prześcigają się w składaniu im życzeń, usługiwaniu, częstowaniu słodkościami. Bardzo się starają, aby na wszystkich twarzach ich koleżanek gościł uśmiech.
    08.04.2018 17:21 | więcej »
  • MAŁA RADA UCZNIOWSKA ZAPRASZA!

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w przyjemnej, towarzyskiej zabawie z okazji Walentynek, w tzw.
    POCZCIE WALENTYNKOWEJ.
    CO NALEŻY ZROBIC?

02.02.2018 06:38 | więcej »
  • Ta akcja Samorządu Uczniowskiego i Ligi Ochrony Przyrody spotkała się z dużym odzewem wśród uczniów klas I – III. Dzieci z ochotą zaangażowały się w zbieranie cebulek krokusów i innych kwiatów.
    17.12.2017 19:13 | więcej »
  • 21 listopada obchodzimy wyjątkowe święto – Światowy Dzień Życzliwości.
    17.12.2017 15:54 | więcej »
  • Z równym zaangażowaniem, jak w zbiórkę cebulek krokusów, dzieci włączyły się w gromadzenie zniczy na żołnierskie mogiły.
    17.12.2017 18:48 | więcej »
  • W październiku dzieci przygotowywały prace plastyczne na szkolny konkurs „Piękna nasza Polska cała”.
    17.12.2017 18:51 | więcej »
  • W październiku zostały ogłoszone 2 konkursy: „Najładniejszy zeszyt ucznia” oraz „Życzliwa koleżanka/Życzliwy kolega”.
    17.12.2017 15:14 | więcej »
  • 29 IX 2017 r., odbyły się w każdej klasie wybory Super Chłopaka.
    17.12.2017 15:11 | więcej »
  • Przedstawicielami  Małego Samorządu Szkolnego spośród uczniów klas I – III zostali uczniowie klasy IIID.
    17.12.2017 22:49 | więcej »
  • Pod koniec września 2017 r.,  w każdej z klas I - III odbyły się wybory gospodarza, jego zastępcy oraz sekretarza-pomocnika.
    17.12.2017 15:09 | więcej »