• Rok szkolny 2019/2020

Bal Karnawałowy

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów klas 4-8 na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 15 stycznia w godzinach 16.30 -19.00. Bilet wstępu kosztuje 2 złote. Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najciekawsze przebranie oraz konkurs na najlepszy taniec. Zapraszamy!

Wybory już za nami!

Dnia 24 września odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Podczas głosowania uczniowie klas 4- 8 oddali 257 ważnych głosów. Uczniowie mogli oddać swój głos na jednego z dziesięciu kandydatów. Funkcję przewodniczącej Prezydium Samorządu Uczniowskiego pełnić będzie w roku szkolnym 2019/2020 Martyna Adrianek z klasy 8 b. Jej zastępcami będą Iwan Wołgusiak z klasy 7 b oraz Adam Wilk z klasy 7 c. Funkcję sekretarza sprawować będzie Zuzanna Matera z klasy 8 b, a skarbnika Paulina Kamińska z klasy 5 c.