MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

SUKCES MARKA GIEDRYSA Z KL.6C

12 lutego 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinie obył się etap miejski Małego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentował Marek Giedrys z klasy 6c, który uzyskał kwalifikacje do etapu miejskiego tego konkursu.

14 marca 2015 r. w Pałacu Młodzieży stanęli w szranki najlepsi recytatorzy z całego Szczecina. Jury w składzie, pani Iwona Korab - Kowalska, pan Zenon Lach - Ceraszyński, pan Marcel Mroczek, wybrało trzech recytatorów, którzy będą reprezentowali nasze miasto 11 kwietnia 2015 r. podczas etapu wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Wśród nich znalazł się również Marek Giedrys, który fenomenalnie zaprezentował utwory pani Barbary Stenki.

Markowi serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powadzenia w finale.

Beata Gierczyńska

MAREK.pdf