KL. 6 W GIMNAZJUM NR 11

W dniu 27 kwietnia uczniowie klas szóstych uczestniczyli w Dniach Otwartych Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie. W czasie wizyty mieliśmy okazję zapoznać się z historią i sukcesami szkoły. Gimnazjaliści oprowadzający nas po salach prezentowali to, co najlepsze: pracownię matematyczną, informatyczną, języka angielskiego. Uczestniczyliśmy w spotkaniu z Mistrzami Sportu, m.in. panią Różą Data-Ptak – mistrzynią Polski w wioślarstwie, obecnie trenerem szermierki, którzy opowiedzieli nam o swojej karierze, zachęcając do przyłączenia się już od września.

Najwięcej radości i zabawy sprawiła nam wizyta w pracowniach, gdzie zapoznano nas z aktualnymi kierunkami w klasach sportowych w roku 2015/2016. Mieliśmy możliwość wypróbowania swoich sił  na rowerze do treningów kolarskich, na wioślarzu oraz  w tenisie stołowym. Reprezentacja  naszej szkoły wzięła również udział w międzyszkolnym współzawodnictwie sportowym zajmując II miejsce. Dwie godziny spędzone w tak miłej atmosferze upłynęły bardzo szybko.

Marzena Wawer