PROJEKT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO Akcja „FLASH MOB” PLAN PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ Tolerancja i życzliwość PASOWANIE NA CZYTELNIKA - I A

PASOWANIE NA CZYTELNIKA - I A

8 lutego 2018 roku, uczniowie klasy IA mieli niewątpliwy zaszczyt zostać pełnoprawnymi użytkownikami biblioteki szkolnej poprzez wzięcie udziału w uroczystym „Pasowaniu na Czytelnika”. Uroczystość prowadziła Pani Monika Cis- Szałańska. Pani Monika zadbała o podniosły charakter Pasowania.
Dzieci mogły popisać się swoją znajomością baśni w odgadywaniu wcześniej przygotowanych zagadek. Wszyscy nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, pojedynek był bardzo wyrównany, jednak ostatecznie wygranymi zostali: Filip Gadomski, Jeremi Maślankowski oraz Nikola Jakóbczyk.
Po emocjonującym i pełnym zwrotów akcji pojedynku, dzieci mogły stworzyć własne drzewko czytelnicze. W nagrodę za wzorowe zachowanie w czasie Pasowania na Czytelnika, dużą wiedzę oraz zaangażowanie, uczniowie zostali poczęstowani pysznymi cukierkami.