Lekcja otwarta w oddziale przedszkolnym "Razem przez mroźną zimę" "Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu" Dni Integracji XI Integracyjny turniej "Porozumienie bez barier" Szczecińska Olimpiada Integracyjna Kwiecień, miesiącem autyzmu

Szczecińska Olimpiada Integracyjna

Dnia 13 kwietnia 2016 roku odbyła się Szczecińska Olimpiada Integracyjna organizowana przez Szkołę Podstawową nr 74 w Szczecinie. W tym roku  naszą szkołę reprezentowała  grupa „O” A, która była najmłodszym uczestnikiem tegorocznej Olimpiady. W rywalizacji wzięło udział  dziewięć grup, które uczestniczyły w 10 konkurencjach. W czasie zawodów dodatkową atrakcją był „Wyścig żaka”, w który zaangażowani byli studenci asystujący drużynom. Dzieci radośnie dopingowały swoich opiekunów, klaszcząc i śpiewając. W przerwie widzowie mogli zobaczyć taniec pod tytułem „Fajerwerki”, w wykonaniu zespołu Jakubczaki z Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Nieocenioną atrakcją był gość specjalny – Minionek Kevin, który przez cały czas dopingował i zabawiał zawodników, jak i publiczność. Za ducha walki i sportową postawę, każdy uczestnik otrzymał złoty medal i słodki poczęstunek.

Adrianna Mielnik