• Rok szkolny 2023/2024

• Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

W dniu 12 października uroczyście obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. W tym dniu wszyscy nasi Nauczyciele otrzymali słodkie upominki, a po południu wzięli udział w uroczystym apelu. Uroczystość tę uświetnił zespół wokalny prowadzony przez Panią Barbarę Trybocką- Bryłę.

W tym dniu nie zabrakło również dużo uśmiechu! Nauczyciele wzięli bowiem udział w zabawie Familiada przygotowanej przez dzieci z Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy świetnie się bawili. Naszym drogim Nauczycielom życzymy mnóstwo sukcesów w pracy i w życiu prywatnym.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:

„Dzień Chłopaka” w naszej szkole!

W naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu wszyscy chłopcy otrzymali cukierki, a 5 października odbyły się mini zawody dla wszystkich chętnych chłopców z klas 4-8, pt. „Frajda taka dla chłopaka!”

Chłopcy musieli się zmierzyć z wieloma zagadkami i przeróżnymi konkurencjami - m.in. musieli rozpoznać marki samochodów, ułożyć jak najwyższą wieżę z klocków, czy też zbudować najlepszy samolot z papieru. Wszyscy świetnie się bawili!

Ostatecznie zawody wygrali: Damian Dąbrowski z klasy 6a, Ivan Shykula z klasy 8c i Adrian Karwowski z klasy 4a.

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, a na wszystkich śmiałków czekały nagrody pocieszenia.

Serdecznie gratulujemy! 😊

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W czwartek 28 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku szkolnym mieliśmy aż siedmiu kandydatów, którzy przygotowali mnóstwo ciekawych propozycji na życie szkoły.

Ostatecznie wybory wygrał Paweł Śledź z klasy 8b, a jego zastępcami zostały: Nikola Jakóbczyk z klasy 7a i Wiktoria Baran z klasy 6b

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun SU,