Mały Mistrz

Założenia Programu

Od 8.10.2014 r. uczniowie klasy 1 B i D rozpoczęły swoją przygodę z Programem Mały Mistrz współfinansowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Operatorem Wojewódzkim jest Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie. Zajęcia w programie prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego, p. Zbigniew Gruell i Krzysztof Kubacki oraz wychowawczynie klasy p. Iwona Milczarek i p. Katarzyna Orłowska.

Formuła "Małego Mistrza" opiera się na sześciu zasadniczych blokach sportowych z możliwością poszerzania ich o dziedziny pokrewne. W każdym bloku uczeń ma szansę opanowania określonych wiadomości i umiejętności ruchowych. Po ich opanowaniu otrzymuje odznakę, którą wkleja do specjalnej legitymacji. Zdobywca kompletu sprawności na koniec roku szkolnego otrzymuje tytuł Małego Mistrza.

Bloki Małego Mistrza

Rowerzysta-Turysta