"Książki naszych marzeń"

Czekamy na propozycje rodziców i uczniów!

W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole realizowany będzie program „Książki naszych marzeń”. Umożliwi on, przede wszystkim, zakup książek do biblioteki szkolnej w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.

Za pieniądze z programu biblioteka szkolna zakupi książki, które nie są podręcznikami. Chcemy, aby były one wybrane przez uczniów i ich rodziców, czyli mają to być lektury, którymi autentycznie są zainteresowani, bliskie ich doświadczeniom w poznawaniu i rozumieniu współczesnego świata. Książki te swoją fabułą powinny rozbudzać ciekawość młodego czytelnika otaczającą go rzeczywistością i inspirować do twórczego działania.

Wszystkie propozycje prosimy przesyłać do 30 września na adres mailowy szkoły:

sp54@miasto.szczecin.pl

W tytule e - maila prosimy podać:

Propozycje - "Książki naszych marzeń"