W hołdzie bohaterom "Paczka dla zwierzaczka" "Góra grosza 2015" "Pieluszka dla maluszka" "Najpiękniejszy zeszyt" Wyniki konkursu ,,Życzliwy kolega i życzliwa koleżanka”

W hołdzie bohaterom

W przededniu rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości piętnaścioro przedstawicieli klas 2a, 2b i 3c oraz Małego Samorządu Uczniowskiego pod opieką pań: Renaty Ciombor, Anny Maćkowiak i Katarzyny Orłowskiej, odwiedzili na Cmentarzu Centralnym groby żołnierzy, którzy oddali  życie za naszą  Ojczyznę. Uczniowie złożyli hołd bohaterom porządkując nagrobki i zapalając ponad sto zniczy, które zebrały dzieci z  klas 0-III. Rzędy pomników rozświetliły się, w zapadającym  zmroku, ciepłym blaskiem świec- symbolem naszej pamięci. Dzieci i nauczyciele na długo zapamiętają te chwile.

Anna Maćkowiak