Integracja 2016/2017

MALI FLORYŚCI SĄ WŚRÓD NAS

7 października 2016 r. w   ZSS nr 12 w Szczecinie odbyła się czwarta edycja międzyszkolnego  konkursu florystycznego pt. "Zatrzymać lato". W imprezie tej naszą szkołę  reprezentowało pięcioro uczniów z klasy 1 a: Paulina Marciniak, Michał i Tomasz Staniszewscy, Szymon Uchański oraz Bartosz Włodkowski. Zadaniem uczestników było wykonanie kompozycji  z przygotowanych przez organizatorów materiałów roślinnych i florystycznych. Mali artyści musieli wykazać się pomysłowością,  kreatywnością i samodzielnością. Naszym pierwszakom bez wątpienia się to udało, o czym świadczą  zdobyte przez  nich miejsca.

Tomasz Staniszewski - I miejsce

Bartosz Włodkowski  - II miejsce

Paulina Marciniak - III miejsce

Michał Staniszewski, Szymon Uchański - wyróżnienie

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Tradycyjnie nie zawiodły nasze mamy, które przyglądały się zmaganiom swoich pociech i bardzo je dopingowały.

Magdalena  Napiórkowska