Jestem bezpieczny

Sezon zimowy

W związku z rozpoczęciem sezonu zimowego prosimy o pomoc Rodziców w podnoszeniu świadomości naszych dzieci. Zagrożenia pożarowe i zatrucia tlenkiem węgla w sezonie grzewczym, są coraz częstszymi wypadkami w naszym społeczeństwie. Edukacja w tym zakresie, może uratować naszych najbliższych. Możliwość wystąpienia zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne, należy niwelować działaniami profilaktycznymi poprzez: mycie rąk ciepłą wodą i mydłem, doborem odpowiedniej odzieży wierzchniej do warunków atmosferycznych oraz dostarczaniu dużej dawki witamin w postaci warzyw i owoców.

Ponadto, zwróćcie uwagę Drodzy Rodzice, na bezpieczeństwo swoich pociech w czasie zabaw na dworze. Co roku przypominamy o konieczności noszenia elementów odblaskowych, o bezpieczeństwie zabaw na śniegu i lodzie. Pamiętajcie proszę, że odpowiednie zagospodarowanie wolnego czasu Waszego dziecka, sprzyjać będzie rozwijaniu jego pasji i zainteresowań.

DROGI RODZICU!

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA. TO DO CIEBIE NALEŻY OBOWIĄZEK PRZEWIDYWANIA ZAGROŻEŃ I PRZECIWDZIAŁANIA IM.