Pożegnanie lata - Dzień integracji Dzień Chłopaka Lekcja w 1 a - stymulacja polisensoryczna 2A na lekcji muzealnej Pasowanie na ucznia klasy Owocowe przekąski II A 2 B w Muzeum Narodowym – „Spotkanie z Afryką” Śniadanie daje moc!!! Narodowe Święto Niepodległości Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej Klasa 3 e w Muzeum Narodowym Konkurs - „Wokół Symboli Narodowych“ Światowy Dzień Życzliwości

Pożegnanie lata - Dzień integracji

20.09.2017 r. uczniowie klas 1-3, w ramach dnia integracji wykonali plakaty przedstawiające łódki lub statki ,na których odpłynęły na rok symbole wakacji: słońce i plaża. Plakaty zostały umieszczone na drzwiach klas ,aby nasze wspomnienia dotarły do wszystkich. W czasie wspólnej zabawy i pląsów, każda klasa zaprezentowała letnie rymowanki, wiersze i piosenki.  W czasie zabaw sportowych, dzieci wspólnie pokonywały tory przeszkód. Na zakończenie dnia, wszyscy uczniowie klas młodszych wyszli na boisko z  kolorowymi balonami wypełnionymi helem. Po wspólnym odliczaniu, wśród  braw, wiwatów  i okrzyków –„ Żegnamy cię lato, do zobaczenia za rok!” balony uniosły się do nieba, żegnając lato i wakacyjny czas.

M.Kołaczyńska , U.Lis