Pasowanie na ucznia klasy IV Klasa 6A w Muzeum Narodowym DNI MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZE Baw się i buduj Tekstowa podstrona Podsumowanie I półrocza - klasy IV-VII PASOWANIE NA SZERMIERZY MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 54 Zimowe Potyczki Szermiercze 2018 SZERMIERCZE MIKOŁAJKI TYDZIEŃ HUMANISTYCZNY POD HASŁEM - "Czytanie - lubię to ..." Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Gdańsku FLORETOWY TURNIEJ WIOSNY TURNIEJ NOWOROCZNY -2018 Militarna przygoda za nami! Lekcja z mistrzem PRZERWA NA TANIEC FAMILIADA SPORTOWA 4 b i 4 e na warsztatach robienia pizzy i babeczek. EUROPEJSKI FESTIWAL SZERMIERKI Piszą o nas!

Pasowanie na ucznia klasy IV

Już 12 października 2017 r. czwartoklasiści stali się prawomocnymi uczniami naszej szkoły. Za nimi otrzęsiny pełne zabawy i radości. Pokonywali oni wraz ze swoimi wychowawcami ścieżkę pełną wyzwań sprawnościowych. W nagrodę otrzymali dyplomy, które są dowodem na przyjęcie ich w poczet starszych klas Szkoły Podstawowej nr 54 w Szczecinie.

Karina Olczak