• Rok szkolny 2023/2024

„Paczuszka dla maluszka”

W dniach 6.12 – 22.12 prowadziliśmy w naszej szkole akcję „Paczuszka dla maluszka”. Jest to bożonarodzeniowa akcja organizowana przez Fundację Małych Stópek, której celem jest wsparcie domów dziecka, domów małego dziecka, domów samotnej matki, mam w trudnej sytuacji życiowej, które oczekują narodzin dziecka oraz podopiecznych Fundacji, których maluchy pojawiły się już na świecie. Przez ten okres można było przynosić artykuły higieniczne, takie jak proszki i płyny do prania, kremy, oliwki, pieluchy, mydła, chusteczki nawilżane.

Nasza akcja cieszyła się ogromnym zaangażowaniem za co serdecznie dziękujemy.

Wszelkie złożone dary zostały przekazane Fundacji Małych Stópek w Szczecinie.

Dziękujemy!

Anna Kaczmarek