Nauczyciele 2023/2024
Kadra pedagogiczna - rok szkolny 2023/2024
Dyrektor szkoły:
Iwona Bogus
Wicedyrektorzy:
Anna Borucka
Katarzyna Molęda
Wychowanie przedszkolne:
Małgorzata Bańkowska
Elżbieta Makulus
Nikolina Pawłowska
Olga Pazio
Dominika Trojanowska
Anna Zwierzchowska
Dorota Żywicka
Edukacja wczesnoszkolna:
Ewa Bieniek
Emila Gulczyńska
Urszula Lis
Elżbieta Perkowska
Renata Ratuszniak
Julia Sołtys
Joanna Szapiaczan
Daria Woźniak
Anna Zdobylak
Język polski:
Barbara Adamowicz
Elżbieta Biesiadecka-Kwasik
Maria Jasek
Iwona Mikołajczyk
Język angielski:
Barbara Filiks
Teresa Jurczyk
Iga Hadj Kaddour
Ewelina Ogórek
Język niemiecki:
Alicja Mucha
Angela Stasik
Historia oraz historia i społeczeństwo:
Eliza Błażewicz
Anna Maćko
Wiedza o społeczeństwie:
Eliza Błażewicz
Matematyka:
Urszula Gnoińska-Rąpała
Wiesława Kalinowska
Małgorzata Lisowicz
Wiktoria Sienkiewicz
Justyna Szałucha
Przyroda:
Małgorzata Dutka
Katarzyna Skolimowska
Muzyka:
Barbara Trybocka - Bryła
Plastyka:
Beata Murawska
Barbara Trybocka - Bryła
Technika:
Jarosław Narożny
Informatyka:
Małgorzata Lisowicz
Jarosław Narożny
Jakub Zajączkowski
Anna Zdobylak
Fizyka:
Elżbieta Wawruszczak
Chemia:
Zofia Sokołowska
Biologia:
Katarzyna Skolimowska
Geografia:
Małgorzata Dutka
Wychowanie fizyczne:
Patryk Herbuś
Artur Holewiński
Bartosz Jurkiewicz
Tomasz Korszon
Krzysztof Kubacki
Adam Kulbacki
Paweł Poleszak
Basen:
Anna Borucka
Marta Mazur
Beata Przasnek
Religia:
Mateusz Brzeziński
Anna Kaczmarek
Doradztwo zawodowe:
Elżbieta Wnuk
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Joanna Piwudzka
Wychowanie do życia w rodzinie:
Katarzyna Skolimowska
Pedagog wspomagający:
Joanna Pietrzak 1a
Agata Godlewska 2a
Sylwia Zeler 3a
Ewa Rytter 4a
Zuzanna Kucharczyk 5a
Jerzy Trybiński 6a
Łukasz Gładysz 8a
Świetlica:
Katarzyna Kowalska
Zuzanna Obal
Agnieszka Ogorzałek-Wójcik
Patrycja Okraszewska
Maria Waraksa
Elżbieta Wnuk
Biblioteka i czytelnia:
Iwona Bogus
Anna Maćko
Katarzyna Molęda
Logopedia:
Daria Woźniak
Magdalena Tochman
Pedagog szkolny:
Zuzanna Obal
Psycholog szkolny:
Justyna Walkowiak
Pedagog specjalny:
Agnieszka Jastrowicz
Rewalidacja:
Małgorzata Durys
Łukasz Gładysz
Agnieszka Jastrowicz
Ewelina Rodak
Ewa Rytter
Terapeuta pedagogiczny:
Małgorzata Durys
Agnieszka Jastrowicz
Tyflopedagog:
Małgorzata Durys
Wczesne wspomaganie rozwoju:
Daria Woźniak