• Pismo do rodziców dzieci sześcioletnich

• Rodzice dzieci sześcioletnich województwa zachodniopomorskiego

Szanowni Państwo,
          uprzejmie informuję, iż w ramach strony internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie powstał odrębny dział poświęcony sześciolatkom,
          w ramach którego prezentowane są artykuły, opinie ekspertów i przykłady praktyk z innych krajów dotyczące dokonującym się zmianom w zakresie wychowania i edukacji dzieci 5 i 6 -letnich. Przytaczane są tam również najczęstsze wątpliwości rodziców wraz z odpowiedziami. Zachęcam Państwa do korzystania z tej strony oraz zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy.

Podzielam nadzieję twórców strony, iż prezentowane w jej ramach informacje będą dla Państwa pomocne oraz rozwieją obawy i wątpliwości, związane z pełnieniem przez Państwa dziecko roli ucznia.

Zachodniopomorski Kurator Oświaty
          Maria Borecka

Sześciolatek w szkole - strona dla rodziców