• Dzień Otwarty w naszej szkole!

W dniu 9 marca 2023 odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole! Wszyscy zainteresowani mogli przyjść do naszej szkoły, zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną i podjąć decyzję o wyborze szkoły dla swojej pociechy. Przy wejściu każde dziecko otrzymało kartę zadań do wykonania - na dzieci czekały przeróżne gry i zabawy przygotowane przez naszych nauczycieli. Dzieci wzięły udział w kreatywnych zabawach plastycznych, poznały części ciała, oglądały różne minerały pod mikroskopem, a także przypomniały sobie najsłynniejsze baśnie. Nie zabrakło również malowania twarzy – wszystkie dzieci zmieniły się w pieski i kotki! Na koniec dzieci otrzymały słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców oraz zakładki. Mamy nadzieję, że już wkrótce znowu się zobaczymy! Zapraszamy do Naszej Szkoły!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: