• Relacja z Dnia Otwartego 2022

• 10 marca w Szkole Podstawowej nr 54 odbył się Dzień Otwarty Szkoły, trwał od 16.00 do 18.00.

Przybyłych rodziców wraz z dziećmi witali w holu nauczyciele, którzy wręczali dzieciom  karty udziału w przygotowanych zajęciach. Zaproszeni goście zwiedzali budynek szkoły: sale lekcyjne oraz przedszkolne, świetlicę szkolną, salę gimnastyczną, bibliotekę i czytelnię, a dzieci zachęcano do udziału w licznych zajęciach twórczych w poszczególnych salach i na korytarzach. Dzieci zbierały pieczątki na kartach  potwierdzające udział w zajęciach, a przy wyjściu ze szkoły otrzymały pamiątkowe zakładki i słodkie niespodzianki.

Zajęcia twórcze:

• Prezentacja multimedialna i film o szkole - s. 110
          • Zabawy z geometrią - s. 122
          • „Łamigłówki mądrej główki”- s. 119
          • Zabawy sensoryczne - s. 115
          • Zabawy z robotami - s. 118
          • Zajęcia sportowo-ruchowe „Wesoły tor przeszkód”- korytarz przy s. 114 -116
          • Malowanie twarzy-przy bibliotece
          • Eksperymentuj, doświadczaj, obserwuj - korytarz przy s. 119 - 121
          • Przyroda wokół nas - korytarz przy s. 101-103
          • Zabawy kreatywne - s. 11
          • „W Krainie Muzyki”- s. 12
          • Gry i zabawy logiczne - s. 13
          • Kolorowo tworzymy - sala Tygrysków
          • „W krainie Baśni”- sala Smerfów
          • Zabawy sensoryczne przedszkolaków - sala Krasnali
          • „Nasza Chata”- prezentacja działalności świetlicy - s. 36

Rodzice z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych mogli zapisać dzieci w sekretariacie szkolnym.

Na pożegnanie dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki, balony, a rodzice i informatory o szkole.

Agnieszka Haptar