• RODZINNY FESTYN SPORTOWY

• 28.06.2024 19:35
      • 13 czerwca 2024 roku na terenie naszej szkoły odbył się Rodzinny Festyn Sportowy. Nauczyciele przy ścisłej współpracy z Radą Rodziców przygotowali liczne atrakcje. Po uroczystym rozpoczęciu Festynu przez Panią Dyrektor Szkoły Iwonę Bogus oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzynę Biłat uczestnicy Festynu zostali zaproszeni do oglądania Pokazu Talentów.
      • 28 wychowanków naszej szkoły zaprezentowało na scenie swoje umiejętności i talenty. W Pokazie pojawiły się tańce, śpiewy oraz gra na instrumentach. Wychowankowie przedszkola przygotowali przepiękną galerię prac plastycznych. Ciekawym akcentem festynu był pokaz sztuk walki prezentowany przez grupę „Skorpion”. Każdy uczestnik miał szansę sprawdzić swoje umiejętności i potrenować z uczestnikami klubu. Przez cały Festyn towarzyszyły nam zastępy Straży Pożarnej i Policji, które wzbudzały najwięcej zainteresowania wśród najmłodszych uczestników. Z przyjemnością obserwowaliśmy aktywny udział rodziców w Rodzinnej Grze w Dwa Ognie. Dodatkowo uczniowie szkoły mieli możliwość zmierzyć się w konkurencji przeciągania liny. Najmłodsi uczestniczy mogli skorzystać z malowania twarzy, pobawić się w strefie malucha i poskakać na dmuchanych zamkach. Podczas festynu nie zabrakło edukacji zdrowotnej, która była prowadzona pod czujnym okiem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej oraz Ligi Ochrony Przyrody. Dodatkowo, na wszystkich czekała pyszna grochówka, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, lody, wata cukrowa, popcorn całkowicie za darmo. Zarówno frekwencja uczestników jak i piękna pogoda dopisały nam w stu procentach.