• SPÓDNICE WŁÓŻ, ALE JUŻ !!!

  Samorząd Uczniowski ogłasza dzień  8 marca 2016 r.   SZKOLNYM DNIEM W SPÓDNICY.

   

  Prosimy, aby w tym dniu dziewczyny założyły spódnicę zamiast spodni. W ten sposób uczcimy również Dzień Kobiet. Niech każda klasa wykona pamiątkowe zdjęcie dziewcząt w spódnicach i prześle je do pani Beaty Gierczyńskiej (b.gierczyńska@gmai.com.pl). 

   

  Dziewczyny, które założą najciekawsze i najbardziej oryginalne spódnice mogą liczyć na nagrodę. J

                                                                         

  SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 • II Miejsce na podium - Aleksandra Banasiak z grupy OB

  GRATULUJEMY!

 • 14 lutego 2018 roku, dla naszych bystrych pierwszoklasistów, panowie z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej - Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w Szczecinie przeprowadzili prelekcję zatytułowaną „My zasady higieny znamy i o nasze ciało dbamy”.

 • 7 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Tego dnia dzieci z grup Sów i Bystrzaków dowiedziały się co to jest internet oraz jakie zagrożenia wiążą się z niewłaściwym korzystaniem z komputera i internetu.

 • „Taki mały, taki duży, może PĄCZKI JEŚĆ” :)

 • 1 i 2 lutego 2018 roku grupa Smerfów i Krasnali miała swój pierwszy występ dla najbliższych osób, czyli Babci i Dziadka z okazji ich Święta.

 • KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

  Decyzją Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, na podstawie zdiagnozowanych potrzeb rodziców oraz w związku ze zmianami dotyczącymi organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wynikającymi z przepisów rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących w szczególności: warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym, zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci, indywidualnego nauczania dzieci i młodzieży
  począwszy od 5 lutego 2018 r. wizytatorzy zajmujący się ww. problemami w Kuratorium Oświaty w Szczecinie  będą pełnić dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 15.30 -  17.00.  Będziecie Państwo mogli zasięgnąć informacji, skorzystać z porady, omówić problem swojego dziecka. Poniżej podajemy dane do kontaktu:
  Hanna Markowska – tel. 91 44 27 542
  Monika Piątkowska – tel. 91 44 27 563
  oraz osobiście w Kuratorium Oświaty, ul. Wały Chrobrego 4, parter, pok. nr 10

 • 12.02.2018

  8 lutego 2018 roku, uczniowie klasy IA mieli niewątpliwy zaszczyt zostać pełnoprawnymi użytkownikami biblioteki szkolnej poprzez wzięcie udziału w uroczystym „Pasowaniu na Czytelnika”.

 • ISKIERKOWA KLASA

 • DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 54

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY  SZKOŁY,

  który odbędzie się 15 marca 2018 r., w godz. 17.00 - 19.00.

  W programie przewidziano spotkanie z Dyrektorem szkoły oraz nauczycielami. Dzieci natomiast będą mogły skorzystać z ciekawych zajęć edukacyjnych.

                            

   

 • Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 29 stycznia 2018 r. Już od rana Panie witały w naszym przedszkolu małe księżniczki, piratów, strażaków czy smoki.

 • 03.02.2018

  Dnia pierwszego lutego 2018 roku w klasie IA odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci miały za zadanie wykonać zimowe drzewko okryte śniegiem.

   


 • Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w przyjemnej, towarzyskiej zabawie z okazji Walentynek,
  w tzw. POCZCIE WALENTYNKOWEJ. CO NALEŻY ZROBIĆ?
   
 • AKCJA "KSIĄŻKA ZA PLUSZAKA"

  PODZIEL SIĘ PLUASZAKIEM

  Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę pluszaków. Zachęcamy wszystkich uczniów, aby do 16 lutego 2018 r. (piątek), przynieśli maskotki. Pluszaki dostarczamy do p. Beaty Gierczyńskiej i p. Lidki Wasilewskiej, w klasach I - III do wychowawców klas. Zabrane pluszaki zostaną wymienione na książki, które zasilą nasze szkolne zbiory biblioteczne.

   

  Szkolne Koło Wolontariatu

 • 12 stycznia dzieci z grup zerowych wzięły udział w eliminacjach do konkursu recytatorskiego, który odbędzie się 09.02.2018 w Szkole Podstawowej Nr 7 w Szczecinie. Wszystkie chętne dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie przed publicznością swoich rówieśników.

 • W III edycji konkursu "Wokół symboli narodowych" udział wzięło 2202 uczniów z 99 szkół podstawowych z województwa zachodnipomorskiego oraz lubuskiego. Konkurs zorganizowano w dwóch kategoriach wiekowych – klasy pierwsze oraz wspólnie drugie i trzecie. W pierwszej grupie wiekowej wystartowały łącznie 633 osoby. Zmagania w starszej grupie podjęło zaś 1569 uczniów.

 • POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE NA ROK SZKOLNY2018/2019 ORAZ KRYTERIA BRANE POD UWAGĘ W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

  Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2018 r.

  Zarządzenie nr 28/18 w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2018/2019 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych

  http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11465.asp?soid=7D1BA386197F4B5CA5A64FF1FDFFA545

  Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej i do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej na rok 2018/2019

  Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej

  Kryteria_-_klasa_pierwsza.pdf

  Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli publicznych i oddziałó przedszkolnych w szkole podstawowoej na rok 2018/2019

  Kryteria__str._1_-_przedszkola.pdf

  Kryteria_str._2_-przedszkola.pdf

  Kryteria_str._3_-przedszkola.pdf

   

   

 • SZANOWNI RODZICE! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO!

  UWAGA!
  W ZWIĄZKU Z PRZEPROWADZKĄ DO NOWEJ SIEDZIBY
  OD 5 LUTEGO 2018 r.
  SEKRETARIAT CENTRUM

  PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO W SZCZECINIE
  BĘDZIE OTWARTY DLA KLIENTÓW W OGRANICZONYM ZAKRESIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH
  7.30–8.30 i 15.00–16.00.
   W WAŻNYCH SPRAWACH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRACOWNIKAMI SEKRETARIATU
  (nr tel. 91 441 81 20).

  OD 5 LUTEGO 2018 r. W PORADNI NIE BĘDĄ PRZEPROWADZANE BADANIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE. PRACOWNICY CPP BĘDĄ PRACOWAĆ W SZKOŁACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ
  W REJONIE DZIAŁANIA PORADNI.

  PRACOWNICY PORADNI WZNOWIĄ PRACĘ
  W DOTYCHCZASOWYM TRYBIE OD 1 MARCA 2018 r. W NOWEJ SIEDZIBIE PRZY UL. A. MICKIEWICZA 23 W SZCZECINIE.

 • POŁKOLONIE ZIMOWE - PIĄTEK

  EUREKA

  WARSZTATY TECHNICZNO-PLASTYCZNE

  DYSKOTEKA POŻEGNALNA

  Zapraszamy do galerii zdjęć:

  https://sp54szczecin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=1246#gallery/1246

 • PÓŁKOLONIE ZIMOWE - CZWARTEK

  Muzeum Narodowe - Centrum Dialogu Przełomy


  Jadlospis_-_18.01.2018_r..pdf

  Zapraszamy do galerii zdjęć: https://sp54szczecin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=1245#gallery/1245

strona:

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka
  ul. Generała Ludomiła Rayskiego 9
  70-426 Szczecin
 • Sekretariat: 91 434 5004