• AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

• 26.06.2024 07:43
      • Jak każdego roku uczniowie klas pierwszych przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego skierowanego do uczniów klas I szkół podstawowych. Program ten obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
      • W Programie każdego roku uczestniczy ponad 200000 dzieci i niemal 13 000 nauczycieli z prawie 10 000 szkół podstawowych. Do tej pory łącznie wzięło w nim udział ponad 3 miliony uczniów. Uczniowie, uczestnicząc w zajęciach, korzystali z materiałów edukacyjnych opracowanych przez metodyka i opiniowanych przez właściwe wydziały Komendy Głównej Policji. Zdobytą przez dzieci wiedzę zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Dzięki zaangażowaniu dzieci, nauczycieli oraz ich rodziców nasza szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.
        Gratulujemy!

Nauczycielki klas pierwszych