• POKAZ SZKOŁY TAŃCA SZCZEPAN

• 05.10.2024 21:27
      • Dnia 24.09.2024 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia taneczne poprowadzone przez przedstawicielki Szkoły Tańca „Szczepan”. Zachęcały dzieci do udziału w takiej formie zajęć pozalekcyjnych, prezentując różne rodzaje tańca, od klasycznego, poprzez dyskotekowy, do hip - hopowego. Szkoła ta oprócz tańca uczy również kultury i dobrych manier.
      • To nie tylko zajęcia taneczne, ale również okazja do zawarcia nowych znajomości, skorzystania z oferty wyjazdów np. wakacyjne obozy, czy prezentacja nabytych umiejętności podczas turniejów tańca. Podczas tego spotkania nasi uczniowie nauczyli się krótkiego układu tanecznego, który chętnie zatańczyły z prowadzącymi. Taniec wyzwolił w naszych uczniach dużo radości i dał pozytywną energię na resztę dnia.

R. Ratuszniak

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: