• WYCIECZKA KLASY 1A I 1B

• 11.05.2022 23:39
        • W dniu 5 maja 2022 r. uczniowie z klas 1 a i 1 b uczestniczyli w warsztatach piekarniczych w Chlebowym Domu w Marianowie.

• PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA W KLASACH I-III

• 18.02.2022 19:02
        • 26 stycznia 2022 r. w klasach I-III podsumowano pierwsze półrocze. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, każda klasa gościła Panią Dyrektor, która wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
        • PASOWANIE PIERWSZOKLASTÓW

•

Tradycyjnie 14 października w Dniu Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na  uczniów.

Aby zostać przyjętymi w poczet uczniów naszej szkoły, pierwszoklasiści musieli wykazać się niemałą wiedzą i umiejętnościami. Najmłodsi uczniowie dodawali liczby w zakresie 10, odczytywali wyrazy z rozsypanki sylabowej, śpiewali piosenki oraz udowodnili, że są patriotami recytując "Katechizm polskiego dziecka". Po zdanym na szóstkę "egzaminie" uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Ślubowały:

• Być dobrym Polakiem
          • Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły
          • Uczyć się pilnie
          • Sumiennie wypełniać obowiązki
          • Swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Następnie pani Dyrektor Iwona Bogus dokonała aktu pasowania na ucznia. Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Renata Ciombor