• PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „POZNAJĘ TECHNOLOGICZNE TRIKI, OSIĄGAM ŚWIETNE WYNIKI"

• 26.05.2024 19:48
      • W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki” zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce. Pod opieką p. Anny Zdobylak i p. Jarosława Narożnego w projekcie uczestniczyły klasy 3b, 4a, 4b, 4c, 5a, 5c i 6a. Wszystkie klasy biorące udział w projekcie oraz ich opiekunowie otrzymali certyfikaty po zrealizowaniu zadań umieszczonych w modułach:
      • MODUŁ I
        Jestem bezpieczny w sieci internetowej i znam strony Internetowe, które są rzetelnym źródłem informacji
        MODUŁ II
        Rozwijam kompetencje cyfrowe
        MODUŁ III
        Konstruuję, koduję i programuję
        MODUŁ IV
        Zrobię lub sprawdzę to sam

W okresie od 18 września 2023 roku do 30 kwietnia 2024 roku, 101 szkół z terenu całej Polski ukończyło edycję II projektu. Pod kierunkiem 234 nauczycieli, 4336 uczniów realizowało zadania.

Jarosław Narożny

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: