• GALA SPORTU

• 04.07.2024 20:19
      • We wtorek, 18 czerwca, w naszej szkole odbyła się uroczysta gala sportu, która przyciągnęła uczniów oraz nauczycieli. Był to dzień pełen emocji, radości i zasłużonych nagród dla tych, którzy przez cały rok szkolny wytrwale pracowali, by osiągać sportowe sukcesy.

• Gala rozpoczęła się od krótkiego przemówienia Pani  Dyrektor szkoły, która podkreśliła, jak ważne jest upowszechnianie zdrowego stylu życia i dążenie do doskonałości w sporcie. Następnie przyszedł czas na wręczenie wyróżnień najlepszym sportowcom oraz drużynom.

W kategorii unihokeja dziewcząt klas 7-8, nagrodzona została drużyna, która nie miała sobie równych przez cały sezon. Dziewczyny z determinacją walczyły o każdy punkt, co zaowocowało zasłużonym pierwszym miejscem w turnieju międzyszkolnym.

Równie imponujące były osiągnięcia chłopców klas 7-8 w unihokeju. Ich nieustępliwość, doskonała współpraca i nieustanny zapał do gry doprowadziły do wysokiego miejsca w rozgrywkach międzyszkolnych.

W piłce nożnej, zarówno młodsze dziewczęta z klas 4-5, jak i starsze z klas 6-8, zdobyły uznanie za swoje umiejętności i determinację. Młodsze zawodniczki, mimo młodego wieku, pokazały ogromną wolę walki i radość z gry, zdobywając wiele bramek i wygrywając liczne mecze. Starsze dziewczęta natomiast, dzięki swojej taktyce i zgraniu zespołu, osiągnęły spektakularne sukcesy na poziomie międzyszkolnym.

W lekkiej atletyce również uczniowie klas 4-8 osiągnęli wysokie rezultaty, zdobywając wiele indywidualnych nagród, medali oraz wyróżnień w klasyfikacji międzyszkolnej.

Kulminacyjnym punktem gali było wręczenie tytułu Sportowca Roku. W tym roku ten prestiżowy tytuł przyznano zarówno dziewczynie, jak i chłopakowi, którzy wyróżniali się nie tylko na boiskach, ale również swoją postawą, zaangażowaniem i duchem sportowym. Ich ciężka praca, determinacja i miłość do sportu były inspiracją dla wszystkich uczniów. Statuetki zostały wręczone Michaeli Gajdis i Igorowi Pytel z klasy 8B.

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych! Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że pasja i ciężka praca prowadzą do sukcesu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe emocje w przyszłym roku!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: