• POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

• 04.07.2024 22:36
      • 20 czerwca 2024 r. na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość pożegnania klas ósmych. Bohaterami popołudnia byli uczniowie klasy 8a, 8b i 8c. Uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu ósmoklasistów. Następnie przedstawiciele klas ósmych złożyli uroczyste ślubowanie, zapewniając o właściwym wykorzystaniu wiedzy otrzymanej w Szkole Podstawowej nr 54.
      • Pani Dyrektor Iwona Bogus złożyła absolwentom życzenia powodzenia na dalszym etapie edukacji. Podczas tego popołudnia uhonorowano uczniów wyróżniających się w nauce od klasy czwartej. Ich nazwiska zostały wpisane do „Złotej Księgi”, zaś uczeń w najwyższą średnią otrzymał tytuł „Primus Inter Pares”. Tym zaszczytnym mianem został uhonorowany Michał Staniszewski z klasy 8a. Szczególnie wzruszającym momentem była emisja krótkich filmów prezentujących ważne wydarzenia z życia poszczególnych klas ósmych.

Elżbieta Biesiadecka

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: