• POKAZ SZKOŁY TAŃCA SZCZEPAN

• 05.10.2024 21:27
        • Dnia 24.09.2024 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia taneczne poprowadzone przez przedstawicielki Szkoły Tańca „Szczepan”. Zachęcały dzieci do udziału w takiej formie zajęć pozalekcyjnych, prezentując różne rodzaje tańca, od klasycznego, poprzez dyskotekowy, do hip - hopowego. Szkoła ta oprócz tańca uczy również kultury i dobrych manier.
        • ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA

• 05.10.2024 21:08
        • Dnia 28.09.2024 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka.Tego dnia swoje zajęcia poświęciliśmy rozmowom na temat witamin i wartości odżywczych, które kryją w sobie nasze rodzime owoce. Uczniowie poznali różne odmiany jabłek, budowę owoców. Taki dzień, to też okazja, aby przypomnieć, że jedzenie warzyw i owoców jest podstawą, aby zapewnić sobie zdrowie
        • DZIEŃ CHŁOPAKA

• 05.10.2024 20:40
        • 30 września to w kalendarzu szkolnym niezwykły dzień. Swoje święto obchodzą chłopcy. Z tej okazji dziewczęta złożyły swoim kolegom życzenia i wręczyły im upominki. W wielu klasach odbyły się gry i zabawy, konkursy oraz popisy ,,męskich” talentów.
        • DZIEŃ INTEGRACJI

• 28.09.2024 21:31
        • Dnia 20.09.2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Integracji pod hasłem „Razem w szkole”.
          W tym dniu uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami, paniami ze świetlicy oraz panią pedagog spędzili wspólny czas na wykonaniu zadania i zabawach. Rozpoczęcie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie już tradycyjnie wszyscy przekazali sobie wzajemnie symboliczną „iskierkę przyjaźni”.
        • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

• 24.09.2024 13:14
        • Rozpoczęcie roku szkolnego to wyjątkowy dzień dla uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli i pracowników oświaty. To czas powrotu do obowiązków, ale także nowych wyzwań, przygód, przyjaźni i możliwości.