Pożegnanie lata - Dzień integracji Dzień Chłopaka Lekcja w 1 a - stymulacja polisensoryczna 2A na lekcji muzealnej Pasowanie na ucznia klasy Owocowe przekąski II A 2 B w Muzeum Narodowym – „Spotkanie z Afryką” Śniadanie daje moc!!! Narodowe Święto Niepodległości Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej Klasa 3 e w Muzeum Narodowym Konkurs - „Wokół Symboli Narodowych“ Światowy Dzień Życzliwości Cała Polska czyta dzieciom - klasa 3 A „Święto Pluszowego Misia” w klasie 2 B Niesamowity świat higieny jamy ustnej! Jesienne zmagania sportowe Andrzejki w klasie 2B Wesołe mikołajki w IIA Lekcja z górnikiem - III E MATEMATYKA W KLASIE - I A WARSZTATY PLASTYCZNE W I B WARSZTATY ŚWIĄTECZNE KLAS III 22.12.2017 – Jasełka i czas na prezenty 3 e w świątecznym nastroju ŚWIĄTECZNE WARSZTATY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW W 3E Warsztaty plastyczne w klasie 1A Podsumowanie I półrocza - klasy I-III „My zasady higieny znamy ..." - klasy I Warsztaty - "Pizza love" Czas na szermierkę - klasy III Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 54 21 marca - dniem szalonych fryzur ,,SŁODKI ZAJĄCZEK W 3 B’’ Lekcja z mistrzem BRATEK DLA MACIUSIA DZIEŃ ZIEMI Klasa 3 e i 3 d w Berlinie 3 e na lekkoatletycznych zawodach sportowych Warsztaty taneczne klasy 1 A w SP-63 Wycieczka 1 A do Trzebieży Klasa 3 b na warsztatach muzealnych - ZACZNIJ RZEŹBIĆ MŁODZI SZERMIERZE NAGRODZENI Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich ,,Rzepka’’ i ,,My’’

Rok szkolny 2017/2018

Wesołe mikołajki w IIA

6 XII, w dzień imienin Mikołaja, dzieci  miały miłą niespodziankę. Zaraz po wejściu do klasy zauważyły 4 pudełka w gwiazdki. Każde z nich miało swój numer i nikt nie wiedział, co w nich może być. Już, już miały zamiar poprosić  o ich zdjęcie z szaf, gdy Lila i Michał zauważyli list przypięty do tablicy. Okazało się, że to list od…  Mikołaja do…  dzieci z klasy IIA. Oj, nie było to pismo czytelne, Mikołaj musiał bardzo się śpieszyć, więc pani odczytała całą treść. I okazało się po co są pudełka, po co na nich numery i co dzieci zrobią, aby nagrody dla nich smakowały wybornie.
Najpierw więc szukały ukrytych w klasie czapeczek elfów – pomocników Mikołaja. Za to otrzymały czekoladowe nagródki. Potem z gotowych elementów miały wykonać  mini-pracę i wkleić ją do zeszytu. I za to również była nagroda – tym razem pierniczkowa. A na koniec przyjemność – a właściwie sprawienie przyjemności pani do końca dnia w szkole. I z ostatniego zadania wszyscy wywiązali się popisowo, więc na koniec były galaretkowe słodkości i kartki pocztowe z „Mikołajkiem” od bohaterów książek dla dzieci.
No i… tak skończyły się mikołajki w klasie. Teraz z niecierpliwością wszyscy czekają na święta.

 

                                                                                                                                                                M. Gerula, N. Czaja

Zapraszamy do galerii zdjęć:

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka
    ul. Generała Ludomiła Rayskiego 9
    70-426 Szczecin
  • Sekretariat: 91 434 5004