Piknik integracyjny

Piknik integracyjny

W środę 19 września udaliśmy się na Polanę Sportową na piknik integracyjny. Wyruszyliśmy sprzed szkoły przed godziną dziewiątą. Po przybyciu na miejsce nastąpiło oficjalne przywitanie i rozpalenie ogniska przez nowych uczniów w szkole. Następnie wszyscy piekliśmy kiełbaski. Po posiłku był czas na zabawę. Punktualnie o godzinie jedenastej pan Zbyszek wraz z panią Beatką rozpoczęli zawody klas czwartych. Były wyścigi z pałeczką, skoki na skakance, bieg z ringiem na głowie oraz skoki z ringiem między nogami. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie nagrody.

Łukasz Janoski