• POZNAJ SWOJEGO SĄSIADA

• 27.06.2023 21:57
        • Podczas siódmej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci poznały najważniejsze informacje oraz ciekawostki dotyczące Polski oraz naszego sąsiada Republiki Czeskiej.
        • MŁODY EKOLOG

• 29.05.2023 13:11
        • Podczas szóstej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci dowiedziały się czym jest ekologia, jak prawidłowo segregować odpady oraz poznały zasady dbania o środowisko.

• KOSMICZNA PRZYGODA

• 29.05.2023 13:14
        • Podczas piątej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci dowiedziały się czym jest wszechświat, a także poznały najbliższe otoczenie Ziemi, w tym planety Układu Słonecznego.
        • BEZPIECZNY INTERNAUTA

• 24.04.2023 22:09
        • Podczas czwartej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci poszerzały swoją  wiedzę o zagadnienia związane z Internetem. Kluczowym elementem lekcji była prezentacja zagrożeń i zasad bezpieczeństwa w sieci.
        • NIEPODLEGŁOŚĆ NA 104

• 27.02.2023 11:14
        • 11 listopada obchodziliśmy uroczystość odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu Polska — po długich latach niewoli, znowu stała się wolna. Polacy, którzy żyli w tym czasie, przetrwali i zwyciężyli. Dzięki nim możemy dzisiaj żyć w wolnym kraju.

Na pamiątkę odzyskania niepodległości każdego roku w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” realizowana jest lekcja nawiązująca do Narodowego Święta Niepodległości.