• BAL KARNAWAŁOWY KLAS 4-8

• 12.02.2024 09:23
        • Dnia 1 lutego 2024r. późnym popołudniem na balu karnawałowym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski, bawili się uczniowie klas IV – VIII. Wielu uczniów podtrzymało tradycje i przebrało się za przeróżne postacie. Wodzirejami balu były: p. Eliza Błażewicz, p. Ewa Rytter i p. Iwona Mikołajczyk., które zorganizowały dla uczniów konkursy sprawnościowe.

• TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• 08.02.2024 10:59
        • W naszej szkole w lutym będziemy realizować różne przedsięwzięcia związane z Dniem Bezpiecznego Internetu. Naszym celem są działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online. Na lekcjach nauczyciele będą na ten temat rozmawiać z uczniami. Uczniowie starszych klas mogą obejrzeć i podyskutować na temat filmu o uzależnieniu od gier komputerowych. Odbędą się konkursy związane z bezpieczeństwem w sieci.
        • „POZNAJĘ TECHNOLOGICZNE TRIKI, OSIĄGAM ŚWIETNE WYNIKI" - OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY (1)

• 27.12.2023 19:06
        • W roku szkolnym 2023/24 uczniowie klas 4 oraz 5a i 5c dołączyli do projektu edukacyjnego "Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki". Projekt daje możliwość realizacji treści podstawy programowej kształcenia ogólnego w efektywny i atrakcyjny sposób poprzez wykorzystanie narzędzi multimedialnych i informatycznych zakupionych z programu „Laboratoria przyszłości” oraz odkrywania tajników współczesnych technologii. Jego głównym celem jest wsparcie edukacji informatycznej i medialnej.
        • MISTRZOSTWA SZCZECINA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT KLAS 7-8

• 02.01.2024 20:18
        • W rozgrywanych mistrzostwach Szczecina szkół podstawowych w unihokeju dziewcząt klas 7-8 nasze zawodniczki zdobyły tytuł mistrzowski. Momentem przełomowym okazał się drugi mecz. Dziewczęta przegrywały po pierwszej połowie 0:2. Wykazując szereg cech wolicjonalnych, doprowadziły do remisu, a 13 sekund przed zakończeniem regulaminowego czasu gry zdobyły gola i zwyciężyły.
        • MISTRZOSTWA SZKÓŁ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW KL. 7-8

• 02.01.2024 20:17
        • 07.12.23 roku odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w unihokeju chłopców klas 7-8. Nasi uczniowie okazali się najlepsi, nie przegrywając żadnego meczu.
          Złoci medaliści reprezentujący naszą szkołę :