• SZKOLNY KONKURS "MATEMATYCZNE IGRASZKI" - WYNIKI KONKURSU

• 01.04.2024 20:02
        • 20 marca 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs "Matematyczne igraszki". Do zmagań przystąpili reprezentanci wszystkich klas 1-3, którzy wygrali eliminacje klasowe. Uczniowie doskonale poradzili sobie z zadaniami. Wyniki rywalizacji mogą być powodem dumy dla zwycięzców, gdyż test nie należał do łatwych. Wyłonieni zostali mistrzowie. Oto wyniki:
        • SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA ORTOGRAFII" DLA KLAS II-III

• 25.02.2024 00:27
        • W piątek, 23 lutego odbyła się XXI edycja Szkolnego Konkursu o tytuł "Mistrza ortografii" dla uczniów klas II i III. Celem konkursu było podniesienie kompetencji ortograficznych uczniów, stwarzanie możliwości prezentowania swoich umiejętności i uzdolnień, upowszechnianie piękna języka polskiego oraz integrowanie środowiska uczniowskiego.