• X SZKOLNY KONKURS TAŃCA KLAS 4-8

• 21.05.2023 17:53
        • 29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji we wtorek 25 kwietnia odbył się X Szkolny Konkurs Tańca Klas 4-8. Mogliśmy zobaczyć solistki i zespoły taneczne. Występujące uczestniczki zadbały nie tylko o dobór do swojego tańca ciekawych utworów muzycznych, ale także o odpowiednią charakteryzację i strój.
        • TYDZIEŃ HUMANISTYCZNY

• 12.05.2023 13:21
        • 24-28.04.2023 r. w naszej szkole odbywał się Tydzień Humanistyczny, który w tym roku przebiegał pod hasłem: „Szczecin: Cudze chwalicie, swego nie znacie”. W kwietniu przypadała okrągła, 780 rocznica lokacji naszego miasta, stąd pomysł, by uczniowie poszerzyli wiedzę o swojej małej ojczyźnie. Była to także okazja do rywalizacji z kolegami w kilku konkursach:

• „MISTRZYNI SZYMBORSKA” – II ETAP KONKURSU

• 02.05.2023 17:40
        • 26 kwietnia odbył się drugi etap międzyszkolnego konkursu recytatorskiego „Mistrzyni Szymborska” pod patronatem Kuratorium Oświaty, organizowanego przez Publiczną Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie.
        • "BĄDŹ EKO" - ZAPROSZENIE DO KONKURSU

• 02.05.2023 16:50
        • Zapraszamy uczniów klas IV-VI do udziału w konkursie – „Bądź Eko”. Konkurs ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej i przyrodniczej dzieci i młodzieży. Przedmiotem konkursu jest dokumentacja działań prowadzonych na rzecz ochrony środowiska i przyrody w ciągu 7 dni. Obowiązują prace formatu A4.
        • "MISTRZYNI SZYMBORSKA" - I ETAP KONKURSU

• 11.04.2023 22:29
        • 28 marca w sali 204 odbył się pierwszy etap konkursu recytatorskiego „Mistrzyni Szymborska”, organizowanego przez Publiczną Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Jego celem było popularyzowanie twórczości Wisławy Szymborskiej.