• LIGA BIEGOWA

• 16.06.2022 22:30
        • 31 maja 2022 roku odbyły się ostatnie zawody ligi biegowej młodzieży szkolnej klasy 7-8. Ponownie mamy powody do radości. W konkurencji 4x400 metrów dziewcząt dwie drużyny z naszej szkoły stanęły na podium, zajmując drugie i trzecie miejsce.
        • więcej
        • MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ - KLASY 7-8

• 21.05.2022 15:47
        • Zakończyły się Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych w piłce nożnej dla klas 7-8. Nasi uczniowie uplasowali się na wysokim szóstym miejscu. Wynik końcowy jest niewiele gorszy od naszych młodszych piłkarzy, którzy uplasowali się na piątym miejscu.
        • więcej
        • MISTRZOSTWA SZCZECINA W BIEGACH SZTAFETOWYCH

• 21.05.2022 15:40
        • W dniu 19.05.2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szczecina w biegach sztafetowych dla uczniów urodzonych w 2009 r. i młodszych. Tym razem również nie obyło się bez medali. Nasi uczniowie osiągnęli świetne wyniki. W biegu 4x400 metrów, dziewczęta w składzie: Michaela Gajdis, Amelia Szeszko, Maja Pytel i Maja Walczak zdobyły wicemistrzostwo Szczecina.
        • więcej
        • MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ

• 21.05.2022 15:30
        • Za nami turniej o Mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych w piłce siatkowej. Pełen emocji i sukcesów. Nasi uczniowie przebrnęli pierwszą fazę rozgrywek w mgnieniu oka, awansując do fazy pucharowej rozgrywek. W półfinale zmierzyli się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 37. Po świetnej grze, pokonali swoich przeciwników 2:0 i przeszli do wielkiego finału. W starciu o mistrzostwo Szczecina ze Szkołą Podstawową nr 56 walczyli jak równy z równym. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli 2 miejsce w Szczecinie i  zdobyli tytuł wicemistrzów.