• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MATEMATYCZNE IGRASZKI"

• 27.06.2023 21:42
        • 17 maja 2023 r. odbył się w naszej placówce Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne Igraszki”.  W XV edycji o tytuł Mistrza Matematyki w kategorii klas I, II i III oraz o Puchar Dyrektora Szkoły walczyły drużyny z 5 szczecińskich szkół podstawowych.
        • KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY

• 12.06.2023 11:03
        • 1 czerwca nasza szkoła obchodziła Dzień Patrona. Z tej okazji uczniowie klas trzecich wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie. Uczestnicy wykazali się wiedzą na temat życia i twórczości Janusza Korczaka.
        • SZKOLNY KONKURS "MATEMATYCZNE IGRASZKI"

• 02.05.2023 18:38
        • W kwietniu, uczniowie klas 1-3 zostali zaproszeni do udziału w Szkolnym Konkursie "Matematyczne igraszki". 27 kwietnia, reprezentanci klas: 1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C rozwiązywali samodzielnie przygotowane zadania konkursowe. Oto wyniki:
        • TURNIEJ POLONISTYCZNY UCZNIÓW KLAS TRZECICH

• 02.05.2023 17:23
        • W kwietniu 2023 roku uczniowie klas 3 wzięli udział w szkolnym turnieju polonistycznym. Zadania przygotowane przez organizatorów konkursu sprawdzały ich umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomość zasad ortografii i interpunkcji, wiedzę z zakresu gramatyki: części mowy, podział na głoski, litery, sylaby, określanie czasu, osoby, liczby i rodzaju czasowników.