• POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

• 04.07.2024 22:36
        • 20 czerwca 2024 r. na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość pożegnania klas ósmych. Bohaterami popołudnia byli uczniowie klasy 8a, 8b i 8c. Uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu ósmoklasistów. Następnie przedstawiciele klas ósmych złożyli uroczyste ślubowanie, zapewniając o właściwym wykorzystaniu wiedzy otrzymanej w Szkole Podstawowej nr 54.
        • GALA SPORTU

• 04.07.2024 20:19
        • We wtorek, 18 czerwca, w naszej szkole odbyła się uroczysta gala sportu, która przyciągnęła uczniów oraz nauczycieli. Był to dzień pełen emocji, radości i zasłużonych nagród dla tych, którzy przez cały rok szkolny wytrwale pracowali, by osiągać sportowe sukcesy.

• EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

• 27.06.2024 07:24
        • W dniu 19.06.2024 r., odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Do egzaminu praktycznego przystąpili uczniowie, którzy zaliczyli pozytywnie egzamin teoretyczny. Test praktyczny polegał na ocenie kierującego rowerem pod względem:
        • PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „POZNAJĘ TECHNOLOGICZNE TRIKI, OSIĄGAM ŚWIETNE WYNIKI"

• 26.05.2024 19:48
        • W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki” zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce. Pod opieką p. Anny Zdobylak i p. Jarosława Narożnego w projekcie uczestniczyły klasy 3b, 4a, 4b, 4c, 5a, 5c i 6a. Wszystkie klasy biorące udział w projekcie oraz ich opiekunowie otrzymali certyfikaty po zrealizowaniu zadań umieszczonych w modułach: