• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

• 08.09.2024 17:15
      • Rozpoczęcie roku szkolnego to wyjątkowy dzień dla uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli i pracowników oświaty. To czas powrotu do obowiązków, ale także nowych wyzwań, przygód, przyjaźni i możliwości.
      • 2 września podczas inauguracji roku szkolnego 2024/2025 Pani Dyrektor Iwona Bogus powitała wszystkie zgromadzone osoby, uczestniczące w uroczystości. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych uczniów, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów i nauczycieli.