• DZIEŃ INTEGRACJI

• 28.09.2024 21:31
      • Dnia 20.09.2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Integracji pod hasłem „Razem w szkole”.
        W tym dniu uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami, paniami ze świetlicy oraz panią pedagog spędzili wspólny czas na wykonaniu zadania i zabawach. Rozpoczęcie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie już tradycyjnie wszyscy przekazali sobie wzajemnie symboliczną „iskierkę przyjaźni”.
      • Każda klasa przygotowała plakat związany z naszym świętem. Korzystając z pięknej pogoda uczniowie wzięli udział w zabawach sportowych na boisku szkolnym. Na zakończenie wszyscy spotkali się na korytarzu szkolnym, oglądali wywieszone plakaty i wspólnie zaśpiewali piosenkę przyjaźni „Podajmy sobie ręce w zabawie i piosence…”. Dzień upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.

Renata Ratuszniak

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: