Podsumowanie_balu_karnawalowego.pdf

Podsumowanie Zimowego Kiermaszu RR

Tyle udało nam się zebrać! Myślę, że to ładna kwota jak na nasz debiut!

ZIMOWY KIERMASZ RR 05 - 09 GRUDNIA 2022
          DZIEŃ KIERMASZU DOCHÓD
          PONIEDZIAŁEK 05.12.2022 1 279,00 zł
          WTOREK 06.12.2022 1 382,52 zł
          ŚRODA 07.12.2022 838,60 zł
          CZWARTEK 08.12.2022 771,80 zł
          PIĄTEK 09.12.2022 936,10 zł
          Razem 5 208,02 zł

Witam!
          Chciałam bardzo podziękować za pomoc w naszej pierwszej akcji w tym roku szkolnym. Mogę oficjalnie powiedzieć, że kiermasz zdecydowanie się udał! Bardzo mnie cieszy, że dzieci tak się zaangażowały w robieniu ozdób i super, że również mieliśmy wsparcie rodziców i nauczycieli. Wypieki wyglądały apetycznie, a jak smakowały! Dziękuję wszystkim co nas odwiedzili i zostawili wsparcie dla RR, często z napiwkiem. Osobiście dziękuję za uśmiech i miłe słowo każdego dnia. Super, że w piątek w ostatnią godzinę udało mi się sprzedać w dobre ręce ostatnie ozdoby. Praktycznie zostały drobiazgi, które powiesiłam na szkolnej choince, która stoi na wejściu i co nieco podarowałam świetlicy. A właśnie wielkie brawa za bardzo ładne 4 świeże stroiki z oddziału przedszkolnego, które rozeszły się ekspresowo:) Bardzo dziękuję również za dużą pomoc Samorządowi Uczniowskiemu - dzieciom, które mi towarzyszyły na kiermaszu:) Jeśli chodzi o nasze działanie to dopiero początek, przed nami wiele takich wydarzeń. Mam nadzieję, że RR zdobędzie pełne zaufanie i będzie mogła dzięki odpowiednim środkom finansowym wspierać Dzieci, Nauczycieli oraz Szkołę!

Katarzyna Biłat