• Ważne informacje 2024

• 15.01.2024 r. PONIEDZIAŁEK

W związku z wyjściem do Domu Kultury 13 Muz - Galeria Tworzę Się - śniadanie wyjątkowo o godzinie 8.30! Prosimy, aby tego dnia dzieci przyszły do godziny 8.10.

W Galerii dzieci będą poruszały się w skarpetkach (można dać dodatkowe).

Podczas trwania półkolonii obowiązuje zmiana obuwia. Najlepiej, żeby były to buty sportowe (możliwość wejścia na salę gimnastyczną). Dzieci przynoszą obuwie, które może zostać na terenie szkoły do piątku.

Na korytarzu znajduje się butla z wodą. Każde dziecko powinno mieć plastikową butelkę lub bidon.

Na każde wyjście dzieci zabierają mały plecaczek.

16.01.2024 r. WTOREK

Do Morskiego Centrum Nauki będziemy jechali tramwajem. Tego dnia dzieci przynoszą aktualną Szczecińską Kartę Aglomeracyjną lub 2 bilety 15 minutowe plus ważną legitymację szkolną.

19.01.2024 r. PIĄTEK

Do Kids Areny dzieci zabierają dodatkowe skarpetki. Warto dać koszulki na przebranie.