- Konkursy historyczne
- Konkursy polonistyczne
- Konkursy językowe
- Wyniki konkursów
- kl. 0-III
- Humanistyczne
- Historyczne
- Inne
- Bombka choinkowa
- Piłkarska Jesień
- Wojewódzka Olimpiada Ekolgiczno-Wędkarska
- Alfik matematyczny
- Konkursy plastyczne
- Konkurs z j. niemieckiego
- Alfik historyczny
- Olimpiada "Olimpus"
- Konkurs Matematyczny "Kangur"
- Moje spotkanie z Pippi
- Poczta walentynkowa
- Maciusiobranie
- Konkurs recytatorski
- Szkolny Konkurs na "NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ"
- XIII Międzyszkolny Konkurs o tytuł "Mistrza Ortografii" dla uczniów kl. 2 i 3
- Konkurs kaligraficzny
- Ogrody pływające
- Maciusiobajanie
- Konkurs mitologiczny
- Jesteś moją walentynką
- Angielska walentynka
- Moje spotkanie z Pippi
- IV międzyszkolny konkurs mitologiczny
- XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Szczecinie
- Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje miasto - Szczecin”
- "Srebrne pióro" III etap
- X FESTIWAL MATEMATYCZNY KLAS POCZĄTKOWYCH MIASTA SZCZECIN
- X Międzyszkolny Konkurs "Mądra Główka"
- „Zwyczaje i Obrzędy w Tańcu Piosence i Przyśpiewce”
- Talent show 2014
- Deutschfreund
- Ogólnopolski Test Ortograficzny
- Konkursy matematyczne
kl. 0-III
WYNIKI KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO
„Moja ulubiona postać z podręcznika do nauki języka angielskiego lub niemieckiego”
Cele konkursu:
- Rozbudzanie talentów plastycznych.
- Motywowanie uczniów do nauki języków obcych.
- Kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.
miejsce
Imię i nazwisko
klasa
1-ang.
Patrycja Łatka
Klaudia
I b
I b
2-ang.
1-ang.
Magdalena Gajewska
Natalia Bartosik
Eliza Radzewicz
IIc
IIc
IIc
2-ang.
3-ang.
1-ang.
Olga Świątek
Sandra Czajkowska
Nikola Bierówka
Emila Adrianek
IIIa
IIIa
IIIa
IIIc
2-ang.
2-ang.
3-ang.
wyr.-j.niem
Wiktoria Morawska
IIId
Serdecznie gratulujemy!!!
M. Kołaczyńska
J. Suproń
J. Rucińska
A. Suterska
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
Wyniki II etapu konkursu polonistycznego dla uczniów klas III „Srebrne pióro”
Pod koniec stycznia 2014 r. odbył się II etap szkolnego konkursu polonistycznego „Srebrne pióro”. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym zredagowaniu listu.
W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas III naszej szkoły.
Każdy uczeń otrzymał pisemną instrukcję, która zawierała tematy, określała formę wypowiedzi i podawała kryteria oceny. Do jury wpłynęło 26 prac konkursowych.Laureaci II etapu konkursu polonistycznego „Srebrne pióro”
w kategorii: redagowanie listu
I miejsce: Maja Michniewicz kl.3d
II miejsce: Weronika Sikorska kl. 3d
Wiktoria Łukowska kl. 3d
Oskar Golanowski kl. 3a
III miejsce: Maja Gracz kl.3c
Laureaci konkursu będą brali udział w finale konkursu literackiego
„Srebrne pióro”.
Do finału konkursu zakwalifikowali się również :
Adrian Jasiurski kl. 3b
Ola Kroczyńska kl. 3d
Michał Zbioński kl.3c
Olga Światek kl. 3a
Gratulujemy!
Organizatorzy konkursu:
Joanna Mańko, Iwona Pińkowska
Wyniki I etapu konkursu polonistycznego dla uczniów klas III „Srebrne pióro"
Pod koniec października 2013 r. odbył się I etap szkolnego konkursu polonistycznego „Srebrne pióro”. Uczniowie III klas samodzielnie redagowali opis jesiennego parku. Wcześniej otrzymali pisemną instrukcję, która zawierała temat, określała formę wypowiedzi i podawała kryteria oceny.
Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością rozwiniętego i barwnego opisu. Mieli „namalować” jesienny park słowami tak, aby czytający mogli go bez trudu sobie wyobrazić. Organizatorki zwróciły uwagę uczniów na poprawność językową i stylistyczną, szczególnie na unikanie powtórzeń czasowników mieć i być w różnych formach.
Laureaci I etapu konkursu polonistycznego „Srebrne pióro”
w kategorii: redagowanie opisuI miejsce: Maja Gracz kl.3c
Maja Michniewicz kl.3d
II miejsce: Magdalena Galiśkiewicz kl.3c
Anna Zarębska kl.3b
III miejsce: Nikola Bierówka kl.3a
Laureaci wezmą udział w finale konkursu.
Do finału konkursu zakwalifikowali się również:
Wiktor Bury kl. 3a
Oskar Gdanowski kl. 3a
Wiktoria Łukowska kl. 3d
Oliwia Zamiela kl. 3c
Gratulujemy!
Organizatorzy:
Joanna Mańko, Iwona Pińkowska
I Międzyszkolny Konkurs "COŚ Z NICZEGO" w SP 48
WYRÓŻNIENIE: Nikola Połtożycka
Koordynator konkursu: Monika Herda
Szkolny Konkurs "COŚ Z NICZEGO"
1 MIEJSCE - Nikola Połtożycka kl. 3b
2 MIEJSCE - Remigiusz Karolczuk kl. 3b
- Wiktoria Gawrzyał kl. 2c
3 MIEJSCE - Joanna Gralak kl. 3b
- Róża Woźniak kl. 3b
4 MIEJSCE - Natalia Marczak kl. 3c
- Karolina Wal kl. 3c
Monika Herda
Szkolny konkurs "BUKIECIK PANI WIOSNY"
1 MIEJSCE – Jakub Ziętek kl. 0b
2 MIEJSCE – Lila Laszczyńska kl. 0b
3 MIEJSCE – Patryk Stefański kl. 0a
wyróżnienia:
Marta Płudowska 0b
Kacper Strzobrzyński 0b
Organizator konkursu: Kinga Czerwińska
Eliminacje do XVI Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
„UFOMATYK 2013”
KLASY PIERWSZE:
1 MIEJSCE – Dominik Błaszak kl. 1d
2 MIEJSCE – Patryk Dramiński kl. 1b
3 MIEJSCE – Krzysztof Pruski kl. 1d
KLASY DRUGIE:
1 MIEJSCE – Angelika Łagodzińska kl. 2c
– Aleksandra Majewska kl. 2d
2 MIEJSCE – Anna Zarębska kl. 2b
KLASY TRZECIE:
1 MIEJSCE – Kalina Rodziewicz kl. 3a
2 MIEJSCE – Kacper Błaszak kl. 3c
3 MIEJSCE – Natalia Poziomska kl. 3e
Koordynatorzy konkursu: K. Orłowska, A. Zdobylak
XIV Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „OMNIBUS 2013” dla klas 2-6
BARDZO DOBRY WYNIK - Kalina Rodziewicz kl. 3a
DOBRY WYNIK - Zuzanna Marańska kl. 3a
Koordynator konkursu: Anna Zdobylak
I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w SP 12: "Legenda w słowie i kredce zamknięta – legendy krakowskie"
1 MIEJSCE - Martyna Kowalska kl. 1a
3 MIEJSCE - Laura Kowalczyk l. 1a
- Wiktoria Nabakowska kl. 3c
wyróżnienia: - Kamil Pawlak kl. 1a
- Tomasz Bednarczyk kl. 1a
- Joanna Gralak kl. 3b
Koordynatorzy konkursu: Renata Ciombor, Dorota Wróbel
Szkolny konkurs dla uczniów klas trzecich „MAŁY OMNIBUS”
Laureatkami wśród trzecioklasistów zostały:
- Kalina Rodziewicz kl. III a
- Oliwia Baczyńska kl. III c
- Zuzanna Marańska kl. III a
Gratulacje dla dziewcząt!
Magdalena Gerula, Lidia Starz
Ogólnopolska Olimpiada „OLIMPUSEK”
Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:
- Dominik Błaszak kl. I d
- Filip Samborski kl. I d
- Kalina Rodziewicz kl. III a
- Aleksandra Majewska kl. II d
- Oliwia Kubik kl. III c
Serdeczne gratulacje dla uczniów!
Magdalena Gerula, Anna Zdobylak
Ogólnopolski Konkurs „ZUCH”
Najlepsze wyniki w szkole zdobyli:
- Dominik Błaszak kl. I d
- Daniel Łagodziński kl. I b
- Kalina Rodziewicz kl. III a
- Ola Majewska kl. II d
- Łukasz Berezak kl. III c
Dla wszystkich duże brawa!
Magdalena Gerula, Katarzyna Orłowska
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas III
„JESTEM PRZYJACIELEM ZIEMI” organizowany przez SP 48
II miejsce zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie:
- Oliwia Baczyńska kl. III c
- Hanna Barańska kl. III c
- Dominika Szymczak kl. III c
- Izabella Tomaszewska kl. III c
- Agata Dziatko kl. III e
Wielkie brawa dla dziewcząt!
Magdalena Gerula
V Międzyszkolny Konkurs "MATEMATYCZNE IGRASZKI 2013" w Szkole Podstawowej nr 54
W KATEGORII KLAS PIERWSZYCH:
1 MIEJSCE - Oliwia Antoniak SP 11
2 MIEJSCE - Jan Sikora SP 3
3 MIEJSCE - Dominik Błaszak SP 54
W KATEGORII KLAS DRUGICH:
1 MIEJSCE - Hanna Burdziej SP 56
2 MIEJSCE - Aleksander Zdzikot SP 11
3 MIEJSCE - Kacper Dziarmaga SP 35
W KATEGORII KLAS TRZECICH:
1 MIEJSCE - Maciej Wołyński SP 20
2 MIEJSCE - Mateusz Zalewski SP 35
3 MIEJSCE - Paweł Majzner SP 56
Puchar Dyrektora Szkoły zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11
Organizatorzy: M. Gerula, M. Herda, K. Orłowska, A. Zdobylak
V Szkolny Konkurs "MATEMATYCZNE IGRASZKI"
W KATEGORII KLAS PIERWSZYCH:
1 MIEJSCE - Dominik Błaszak kl. 1d
2 MIEJSCE - Dawid Sawulak kl. 1b
3 MIEJSCE - Vanessa Labuda kl. 1a
W KATEGORII KLAS DRUGICH:
1 MIEJSCE - Mateusz Krawiec kl. 2c
2 MIEJSCE - Michał Zboiński kl. 2c
3 MIEJSCE - Patrycja Wal kl. 2d
W KATEGORII KLAS TRZECICH:
1 MIEJSCE - Natalia Poziomska kl. 3e
Aleksandra Pawlaczyk kl. 3b
Kalina Rodziewicz kl. 3a
2 MIEJSCE - Gabriel Gajdulewicz kl. 3c
Bartosz Zwolak kl. 3d
Wiktor Tomczyk kl. 3c
3 MIEJSCE - Paulina Zemankiewicz kl. 3b
Paweł Dyhdalewicz kl. 3d
Organizatorzy: M. Gerula, M. Herda, K. Orłowska, A. Zdobylak
XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Szczecinie „Szczecin i okolice – znam ich tajemnice” dla klas trzecich
pod patronatem PTTK w Szczecinie
1 MIEJSCE -
SP 12 MIEJSCE - SP 10
3 MIEJSCE - SP 56
4 MIEJSCE - SP 54
5 MIEJSCE - SP 35
I. Milczarek, A. Zdobylak
Szkolny Konkurs Polonistyczny „ASY Z TRZECIEJ KLASY”
1 MIEJSCE - Kalina Rodziewicz kl. 3a
2 MIEJSCE - Łukasz Berezak kl. 3c
3 MIEJSCE - Wiktoria Nabakowska kl. 3c
4 MIEJSCE - Oliwia Kubik kl. 3c
5 MIEJSCE - Zuzanna Marańska kl. 3a
Organizatorzy: J. Mańko, I. Pińkowska
Szkolny Konkurs Polonistyczny dla klas I „MISTRZ PIĘKNEGO PISANIA”
1 MIEJSCE - Filip Samborski kl. 1d
2 MIEJSCE - Eliza Radzewicz kl. 1c
3 MIEJSCE - Nicola Szerwińska kl. 1a
- Anastazja Furmańska kl. 1b
wyróżnienia - Kamil Pawlak kl. 1a
- Zuzanna Nguyen kl. 1c
- Natalia Bartosik kl. 1c
Organizatorzy: J. Mańko, I. Pińkowska, D. Wróbel
Szkolny Konkurs Polonistyczny dla klas I „MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”
1 MIEJSCE - Alan Buczak kl. 1c
Nicola Kowalska kl. 1c
Daniel Łagodziński - kl. 1b
2 MIEJSCE - Filip Samborski kl. 1d
3 MIEJSCE - Hubert Dynkowski l. 1d
Organizatorzy: J. Mańko, I. Pińkowska, D. Wróbel
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I „MISTRZ SZYBKIEGO LICZENIA”
1 MIEJSCE - Fabian Górczyński kl. 1b
2 MIEJSCE - Daniel Łagodziński kl. 1b
3 MIEJSCE - Filip Samborski kl. 1d
4 MIEJSCE - Dominik Błaszak kl. 1d
Arkadiusz Dęgo kl. 1b
5 MIEJSCE - Patryk Dramiński kl. 1b
Organizatorzy: J. Mańko, I. Pińkowska, D. Wróbel
WYNIKI XII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
O TYTUŁ „MISTRZA ORTOGRAFII”
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 54
W KATEGORII KLAS DRUGICH:
1 MIEJSCE - Oliwia Bilińska SP 18
2 MIEJSCE - Julia Dąbrowska SP 1
Szczepan Sobczak SP 42
3 MIEJSCE - Adam Chrzanowski SP 48
W KATEGORII KLAS TRZECICH:
1 MIEJSCE - Adam Szymański SP 10
2 MIEJSCE - Jakub Alaszewicz SP 7
Kinga Zagdańska - Świtała SP 74
Patrycja Sulewska SP 3
3 MIEJSCE - Mateusz Sobków SP 42
W klasyfikacji zespołowej wygrała Szkoła Podstawowa nr 42 i otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 54.
Organizatorzy: I. Milczarek, A. Zdobylak
IV Międzyszkolny Konkurs Scenicznego Mówienia ,,Bajecznie i Romantycznie” w SP 54
kategoria klas I- III
I miejsce Maja Malesza SP 5
II miejsce Karol Kosmala SP 12
III miejsce Maja Michniewicz SP 54
wyróżnienie : Bartosz Siedlecki SP 12, Oliwia Pyka SP 54
Organizatorzy: Ula Lis, Beata Gierczyńska
II Międzyszkolny Konkur Komputerowy „JESIEŃ WOKÓŁ NAS” w SP 10
1 MIEJSCE - Filip Samborski kl. 1d
wyróżnienie: Krzysztof Pruski kl. 1d
Koordynator konkursu: Anna Zdobylak
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „KRÓL MACIUŚ PIERWSZY” w SP 10
2 MIEJSCE - Roksana Bednarczyk kl. 3a
3 MIEJSCE - Jakub Praksa kl. 3a
- Rafał Kazimierski kl. 3d
Koordynator konkursu: Anna Zdobylak
I Międzyszkolny Konkurs „WALENTYNKA” w SP 48
Wyróznienia:
Rafał Kazimierski kl. 3d
Karolina Rzymka kl. 3a
Dominik Grzelak kl. 3e
Koordynator konkursu: Anna Zdobylak
Międzyszkolny Konkurs Poetycki „SZCZECIN MOJE MIASTO” w SP 20
NAGRODZENI:
Magdalena Galiśkiewicz kl. 2c
Joanna Kaczmarczyk kl. 3e
WYRÓŻNIENIA:
Agata Dziatko kl. 3e
Koordynator konkursu: Ula Lis