• Relacja z Dnia Otwartego 2024

• Dnia 7 marca 2024 r. w  godzinach 16.00-18.00 w naszej placówce odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Dzieci przybyłe do szkoły otrzymały karty, na których zbierały pieczątki za odwiedzenie poszczególnych stacji. Nasi goście mieli możliwość wykonania ciekawych zadań, rodzice natomiast mogli uzyskać wiele przydatnych informacji o funkcjonowaniu naszej szkoły.

Wszystkie zainteresowane osoby obejrzały i skorzystały z krótkich zajęć multimedialnych, komputerowych, matematycznych, sensorycznych, zabaw taktycznych oraz z języka niemieckiego.  Obejrzały doświadczenia i eksperymenty chemiczne przygotowane przez starszych uczniów naszej szkoły. Dzieci mogły w niech również uczestniczyć. Dużym powodzeniem cieszył się wesoły tor przeszkód. W świetlicy szkolnej uczestniczyły w kreatywnych zabawach z papierem, a niektórzy przyszli uczniowie skorzystali z malowania twarzy. Odwiedzające osoby mogły też obejrzeć konkursową wystawę pięknych latarni morskich.

Na zakończenie Dnia Otwartego wszystkie przybyłe dzieci otrzymały słodką niespodziankę, zakładkę do książki oraz pamiątkowe medale. Wizytę uprzyjemniła Rada Rodziców, która serwowała kawę i ciasto.

Dziękujemy za wizytę licznej grupie dzieci i rodziców.

Renata Ratuszniak

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: